[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

A.R.N said:
Yapma be Arda çok tehlikeli unsurlar bunlar  :???:
Olan oldu bir kere bunu engellemek için demek ki zamanında iyi çalışmamışım. O yüzden geriye dönüp "tüh, keşke" ile dolu cümleler kurmak yerine ileriye bakmamız lazım. Ben bu hatanın sorumluluğunu alıyorum. Ama bundan sonrası için bu olaya takımın verdiği cevap benim hoşuma gitti açıkçası. Hatalardan ders çıkarıp daha güçlü ilerleyeceğiz inşallah. :smile:

M.ArdA said:
A.R.N said:
Yapma be Arda çok tehlikeli unsurlar bunlar  :???:
Olan oldu bir kere bunu engellemek için demek ki zamanında iyi çalışmamışım. O yüzden geriye dönüp "tüh, keşke" ile dolu cümleler kurmak yerine ileriye bakmamız lazım. Ben bu hatanın sorumluluğunu alıyorum. Ama bundan sonrası için bu olaya takımın verdiği cevap benim hoşuma gitti açıkçası. Hatalardan ders çıkarıp daha güçlü ilerleyeceğiz inşallah. :smile:

Yardır 3 ok o zaman  :smile:

Vpr06q.png

3oamainbanner.png
F4EgfYt.png
nPZkvR.png

Sultans Gaming Türkiye Ligi 5. Hafta Fikstürü
3 Ok Akıncılar Birliği 15 vs 1 Gondor

Skor Tablosu
zTZWW9Z.jpg

GBRJ9B2.jpg
s8h8vdC.jpg

et8l9Qj.jpg

Maç için teşekkürler.

3 Ok Akıncılar Birliği üye başvurularını açıyor.

Topluluğumuzu genişletmek, yeni arkadaşlarla tanışmak ve en önemlisi daha çok eğlenmek için üye alımlarını açıyoruz. Sitemizdeki Üye Başvuruları kısmından bizlere başvurularınızı iletebilirsiniz. Başvuruları göndermek için önce siteye üye olmanız gerekmekte.

15 yaşın üstünde, Mount&Blade:Warband'i Steam üzerinden oynayan, mikrofon ve TS3 kullanabilen, yeni bir topluluğa girmek konusunda istekli ve heyecanlı arkadaşları aramıza bekliyoruz. Gönderilen başvurular, takım içinde değerlendirildikten sonra başvuran oyunculara geri dönüş yapılacaktır.

Üye başvuruları hakkında detaylı bilgiyi Üye Başvuruları sayfamızdan bulabilir, herhangi bir sorunuz olduğunda başvuru yetkilimiz ImXquent'e ( &) ulaşabilirsiniz.

Nyssa ve Emir Timur'un başvuruları kabul edilmiştir. Hayırlı olsun.

Başvuruların dışında davetimizi kabul eden Alex takıma katılmıştır. Hayırlı olsun efem.
Not: Alex, SGTL'den sonra takıma katılacaktır.

Back
Top Bottom