[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

Jenexus said:
Herkese Selam...

Olum nerede buluştunuz lan? Ayrıca o Oğuz ''Xrcc'' Oğuz mu? Oysa neden gözlüğü var? Tüm bu soruların cevabını bekliyorum. 44 gün sonra görüşürüz.

Evet Xnxx Oğuz, Kadıköy klasik. :grin:

M.ArdA said:
Hafta içi veya hafta sonu da olabilir, 3OK arası bir etkinlik düzenleyelim diyoruz. Fazla kişi çıkmasa gire pub yapar eğleniriz. Kimler ister böyle bir şey?
Hafta sonu olursa gelme olasılığım artar. Pingim de düşük olur.

Çünkü haftasonu pansiyonda kimse kalmıyor nerdeyse, bazen evde oluyorum ve o zaman daha iyi tabii de eğer haftasonu olursa internet daha iyi çeker.

15 Şubat Cumartesi (haftaya) Akşam 20:00-21:00 gibi bir saatte, daha sonra belirlenecek bir TS adresinde toplantı yapacağız. Takımın genel durumu, Bannerlord'la ilgili planlar, üye listesi, kurallar vs. belirlenmeye çalışacak. Katılmaması için geçerli bir nedeni olmayan arkadaşları üye listesinden çıkarabiliriz. Katılımı sağlayın.

M.ArdA said:
15 Şubat Cumartesi (haftaya) Akşam 20:00-21:00 gibi bir saatte, daha sonra belirlenecek bir TS adresinde toplantı yapacağız. Takımın genel durumu, Bannerlord'la ilgili planlar, üye listesi, kurallar vs. belirlenmeye çalışacak. Katılmaması için geçerli bir nedeni olmayan arkadaşları üye listesinden çıkarabiliriz. Katılımı sağlayın.
Toplantıyı haftaya Cumartesi'ye erteliyorum. Genel olarak fark etmez dendiği için benim ve bazı arkadaşların meşguliyetlerinden dolayı haftaya Cumartesi kesin olarak yapıyoruz toplantıyı. Detayları hafta içi paylaşacağım.

Erozbey'den sevgilerle,
wzpbpR.jpg

[quote author=Erozbey]
En azından trollük yapabilecek kadar bir yeteneğimiz var, sende liderlik desen yok, toplantı desen yok, kendi kendine duyuru yapıp konu kilitliyorsun. :grin:
[/quote]

Benim en azından liderliğime inanan hâlâ beni takip eden arkadaşlarım var. Sana o konuda inanan bile yok be. Başkalarının konularını kirletmek yerine gidip adam akıllı bir şeyler yapmaya ne dersin? İnsanlara yarar sağlayacak bir şeyler olmalı ama bu sefer. Kalp kırmalı değil.

Back
Top Bottom