[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

Aleksey17

Baron
WBWF&SNWVC
M.ArdA said:
Hadi heyecan katalım, haftaya pazar bitirelim oylamayı. Madem bütün Türkçe forum eğleniyor bozmayalım. :grin:

Yabancıların oyunu alabilmek için ne tavizler verdin? Koltuğunu korumak için klanı mı sattın?

~Mikail

Count
WBWF&SNWM&B
M.ArdA said:
Hadi heyecan katalım, haftaya pazar bitirelim oylamayı. Madem bütün Türkçe forum eğleniyor bozmayalım. :grin:
Yahu sen hangi teşkilatlara hizmet ediyorsun millete önce bunun hesabını ver.

Cioss

Archduke
Aleksey bence ayık olmalı. Arda gidip Ayrılhehle koalisyon yapabilir. Ana muhalefet başına kalırsın bu soğukta.

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Ben gerçekten diktatör olsaydım bu seçim olur muydu? Siz bunları yazabilir miydniz? Biz ne yaptıysak takımımız için yaptık. Gurur duyduk. Savaştık! Milletin iradesinin kararı her şeyi belirler!

Airelhach

Baron
WBWF&SNWVC
Beyler az bana oy verin %20yi göreyim de ondan sonra Aleksey'e gene verirsiniz. Zaten Arda'yla bir koalisyona gitmem ama Aleksey koalisyon hükümeti için gelirse neden olmasın, oturup düşünürüz, konuşuruz, anlaşırız.

Courage

Global Moderator
WBNWM&BWF&S
Seçim sonuçları açıkça başkanlık sistemi ve tek Arda yönetimini gösteriyor. Halk her zamanki gibi doğru kararını verdi.

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
Bugün kahvaltınızı yapıp ihtiyaç giderip karı kızla takılıp bilgisayar başında oyun oynadığınızda iktidarda kim vardı? Oylar MARDA'ya!

Nyssa

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Transit said:
Oyumu Airelhach den yana kullandım.

Barajı geçsin. Klanı karıştırsın diye.
Serkan mı karıştıracak onun kendine hali yok klanı nasıl karıştıracak peh :party: :party:

Aleksey17

Baron
WBWF&SNWVC
3OKun birleştirici gücü Alekseye gelin oy verin. İktidar olmaya en yakın aday olarak, Airelhach ile koalisyona gidebiliriz. Ama öncelikli tercihimiz tek başımıza iktidar olmaktır. Eğer bize tek başımıza iktidar görevi verilirse tüm 3OKlulara 2 maaş ikramiye vereceğiz. Maç başı ücretleri 1.6 katına çıkaracağız. Yolsuzlukların üzerine gideceğiz. Yargıyı da tekrar bağımsız hale getireceğiz.

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Sizlere sorarım, kim klanı adına yeri gelince ekonomik sıkıntıyı göze alır? Kim takımı adına poster bastırır rozet yaptırır? ADAM GİBİ DÜŞÜNÜN ADAM GİBİ CEVAPLAYIN EY ANGARALI 3OK'LULAR!

Aleksey17

Baron
WBWF&SNWVC
M.ArdA said:
Sizlere sorarım, kim klanı adına yeri gelince ekonomik sıkıntıyı göze alır? Kim takımı adına poster bastırır rozet yaptırır? ADAM GİBİ DÜŞÜNÜN ADAM GİBİ CEVAPLAYIN EY ANGARALI 3OK'LULAR!

Bunların hepsi israftı arkadaşlar, kimi zengin ettin bu paralarla açıkla.

Cioss

Archduke
Ya eskiden böyle miydi buralar? Atın üstüne eyer alamıyorduk EYER! Evden paspas getirip atıyorduk. Istırırım ardayı. Haa, yaların bi de. Nelerinü gördüh nelerinü.

Top Bottom