[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

Yeni konu tasarımına geçtik arkadaşlar. Önceki tasarımdan daha sade bir yapıya geçelim istedik. Fakat henüz tamamen tasarım bitmedi. Aklımızda planladığımız bir kaç eklenti ve değişiklikler daha var. Bunlar hazırlandıkça konuya ekleyeceğiz. Konu tasarımı için Yiit ve Airelhach'a katkılarından dolayı teşekkür etmem gerekiyor işin büyük yükünü onlar çekti.
Bunun dışında yakın zamanda web sitemiz ve forumumuz kısmet olursa açılacak. Üzerinde çalışıyoruz. Yorumlarınızı bekliyorum yeni tasarım hakkında. :smile:

Birde unutmadan:
M.ArdA said:
Cuma günü 22:00'da SGTL 3. Hafta Fikstür maçında Sultans Gaming maçı olacak. 21:30 gibi toplanmaya başlayalım cuma günü.

M.ArdA said:
Yeni konu tasarımına geçtik arkadaşlar. Önceki tasarımdan daha sade bir yapıya geçelim istedik. Fakat henüz tamamen tasarım bitmedi. Aklımızda planladığımız bir kaç eklenti ve değişiklikler daha var. Bunlar hazırlandıkça konuya ekleyeceğiz. Konu tasarımı için Yiit ve Airelhach'a katkılarından dolayı teşekkür etmem gerekiyor işin büyük yükünü onlar çekti.
Bunun dışında yakın zamanda web sitemiz ve forumumuz kısmet olursa açılacak. Üzerinde çalışıyoruz. Yorumlarınızı bekliyorum yeni tasarım hakkında. :smile:

Birde unutmadan:
M.ArdA said:
Cuma günü 22:00'da SGTL 3. Hafta Fikstür maçında Sultans Gaming maçı olacak. 21:30 gibi toplanmaya başlayalım cuma günü.

heçkırlar pc imi hekledi :sad: bugün servise verdim akşam gelirse maça akanzi her türlü :wink: beni biliyosun Ardacık

Vpr06q.png

Sultans Gaming Türkiye Ligi
3. Hafta Fikstürü
3 Ok Akıncılar Birliği 14 vs 2 Sultans Gaming

Dt4uiP6.jpg

Kd2cNvS.jpg
iB9oTdO.jpg

NUPsJ5S.jpg
Teşekkürler. Eğlenceli maçtı.

ImXquent, imzandaki resme tıklayınca hem bağlantısı açılıyor hem de resim orjinal çözünürlüğüne geliyor. Açılan sekmeyi kapattıktan sonra imzan güzel gözüküyor.

Öyle boş bir tespit yaptım, selamlar.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
ImXquent, imzandaki resme tıklayınca hem bağlantısı açılıyor hem de resim orjinal çözünürlüğüne geliyor. Açılan sekmeyi kapattıktan sonra imzan güzel gözüküyor.

Öyle boş bir tespit yaptım, selamlar.

valla süper tespit tebrikler. sekmeyi kapattıktan sonraki hali çok daha güzelmiş :smile:

ImXquent said:
Aleksey said:
Wolfpack_Aleksey olacaktı onu mu diyorsun doa :razz:

yav he he değiştir şunu !  :mad:

Bir adı kalmalı onlarında :grin:

dağlar sonra oynadı yerinden
ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca
sen say ki
yerin dibine geçti
geçmeyesi sevdam
ve ben seni sevdiğim zaman
bu şehre yağmurlar yağdı