3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ulubatlı said:
Majere said:
arkadaşlar aranızda wings 3d'de küre modelleyebilen varmı?  :mrgreen: şimdi diyceksinizki "zaten hazır küre var ne alaka?" ama o hazır küreyi kullanmadan küre modellemeye çalışınca olmuyor  :mrgreen: yapabilen söylesin
Ben yapmıştım.
nasıl?

Yorumlar için teşekkürler :smile:
@CursedPirate: O konuda rahatım işte :grin: Nemeruis'le Ibanez bana kaplama, uvmap vb. yaptırmıyolar :grin: Belki bi ara kendim yapmaya çalışırım ama belirli bi referansta yok sadece 2. resimdeki çizimden ibaret :neutral:

Smooth yapınca :grin: (Koymadan edemezdim :razz: )
yayyyyy.png

Necati said:
Yorumlar için teşekkürler :smile:
@CursedPirate: O konuda rahatım işte :grin: Nemeruis'le Ibanez bana kaplama, uvmap vb. yaptırmıyolar :grin: Belki bi ara kendim yapmaya çalışırım ama belirli bi referansta yok sadece 2. resimdeki çizimden ibaret :neutral:

Smooth yapınca :grin: (Koymadan edemezdim :razz: )
yayyyyy.png

Sen bir insan olamazsın!  :shock:

Üstadımsın ya varya kendi yaptığım modeller çok sönük kalıyor böyle modeller görünce. :grin:

Majere said:
arkadaşlar aranızda wings 3d'de küre modelleyebilen varmı?  :mrgreen: şimdi diyceksinizki "zaten hazır küre var ne alaka?" ama o hazır küreyi kullanmadan küre modellemeye çalışınca olmuyor  :mrgreen: yapabilen söylesin

Kare yap tüm modeli seç "S" tuşuna bas. öhm.

Ak Sakallı Dude said:
Majere said:

Kare yap tüm modeli seç "S" tuşuna bas. öhm.
Biz ne dedik

Sizi geyik sofrasına alalım, necatinin süper modelinden sonra görmek istemediğimiz hareketler bunlar!

Saol antifiriz :smile:
| Janissary | said:
Sen bir insan olamazsın!  :shock:

Üstadımsın ya varya kendi yaptığım modeller çok sönük kalıyor böyle modeller görünce. :grin:
Estağfirullah teşekkür ederim :smile:

Güzelmiş :smile:
Bu aralar forumda hiç ilgi duyulmamaya başladı modellere :grin: Depresyona girecez vallaha :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom