3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
_STARKİLLER_ said:
Vay bee tatari senin eski msjlarına baktım miğfer lerin gercektende çok güzel.Bu miğferi bir de önden göstersene
ouys1y.jpg
28a6dcj.png

Necati said:
Ulan iyiki arada bi giriyoruz yoksa modeller güme gidecek :mad: Benim günlerce uğraştığım modellere sahiplenmiş.Her lotr modelin yalan.Hiçbirinde tam bi emeğin yok!Benim modellerin üzerine yaptığın değişikliklerde 5 dk lık emek bile yok emek hırsızı şerefsiz!

necati beni tanımadığına varsayıyorum. istersen atarım modellerimi bakarsın modeline, texturelerine . insanın canını sıkma.

ismail.karakose said:
Necati said:
Ulan iyiki arada bi giriyoruz yoksa modeller güme gidecek :mad: Benim günlerce uğraştığım modellere sahiplenmiş.Her lotr modelin yalan.Hiçbirinde tam bi emeğin yok!Benim modellerin üzerine yaptığın değişikliklerde 5 dk lık emek bile yok emek hırsızı şerefsiz!

necati beni tanımadığına varsayıyorum. istersen atarım modellerimi bakarsın modeline, texturelerine . insanın canını sıkma.
ismail.karakose said:
Antiquarian said:
ismail.karakose said:
warband lotr moduna mı başlasam :grin:

http://img143.imageshack.us/img143/7303/76775814.jpg
Necati'nin de çok benzer bir çalışması vardı.Çok güzel olmuş.

biliyorum :smile: kaplamayı biraz ondan aldım .

Tatari_okan said:
ismail.karakose said:
Necati said:

ismail.karakose said:
Antiquarian said:
ismail.karakose said:
warband lotr moduna mı başlasam :grin:

http://img143.imageshack.us/img143/7303/76775814.jpg
Necati'nin de çok benzer bir çalışması vardı.Çok güzel olmuş.

biliyorum :smile: kaplamayı biraz ondan aldım .

evet kaplamanın gövde kısmını ondan aldım bunu saklamam ama model bana ait.

Necati: Bir modelinizi yayınlamışsanız bunun başkası tarafından kullanılabileceği olasılığını da göze almışsınız demektir.
ismail.karakose: Bir modeli ya da kaplamayı sahibinden izin almadan kullanmak hoş bir davranış değil.
Tartışmayı mümkünse özel mesajla aranızda halledin.

MSN de konuştuk.... Modellerin bana ait olduğunu gösterdim. Ancak bir iki modelin kaplamasının bir kaç parçasını ve Necati 'nin pelerinini kullandığımı söylemediğim için kendisinden özür diliyorum.

Benimde yanlış anladığım bi nokta varmış.Ben modelde ayrıntılara dikkat ederim elf zırhlarını biraz şişirip büyütüp bişeyler yapmış sandım.Ama ayrıntılar gerçekten çok benzediği için böyle bi tepki gösterdim.

[/URL]

Necati said:
Benimde yanlış anladığım bi nokta varmış.Ben modelde ayrıntılara dikkat ederim elf zırhlarını biraz şişirip büyütüp bişeyler yapmış sandım.Ama ayrıntılar gerçekten çok benzediği için böyle bi tepki gösterdim.

68231349.jpg

[/URL]
20157341.jpg

13123g.jpg
İyi kavga bitsin.Necati arada gir özleniyorsun burda.Bizim moda da bak.
Antiquarian said:
f2ixef.jpg
Referans:
256cn0g.jpg
Yorum gelmedi?

_STARKİLLER_ said:
Tatari_okan said:

Vay bee tatari senin eski msjlarına baktım miğfer lerin gercektende çok güzel.Bu miğferi bir de önden göstersene
_STARKİLLER_  sen bu modeli wings 3 de yaptıysan helal kaplaması süper ilk bakışta kaplamasından dolayı 3dmax sandım.Güzel olmuş.

Sniper15 said:
_STARKİLLER_ said:
Tatari_okan said:

_STARKİLLER_  sen bu modeli wings 3 de yaptıysan helal kaplaması süper ilk bakışta kaplamasından dolayı 3dmax sandım.Güzel olmuş.

aha keşke ben yapsaydım ama dikkatli bak modeli ve kaplamayı yapan "tatari okan"

_STARKİLLER_ said:
Sniper15 said:
_STARKİLLER_ said:
Tatari_okan said:

aha keşke ben yapsaydım ama dikkatli bak modeli ve kaplamayı yapan "tatari okan"
Doğru lan yanlış kişiye demişim kusura bakma.  :mrgreen:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom