32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı l

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
32. Alay 7 - 3 57. Alay l Kendilerini tebrik ederiz. Eğlenceli, güzel bir maçtı.
kW6dGJ.jpg

-> Fotoğraf bugünkü maçtan küçük bir kesit.

DeliTürk said:
ADORA said:
Öncelikle Başarılar yanlız Türkiyenin en büyüğü ola bilirsiniz ama en güçlüsü olamazsınız.  :fruity:
en büyüğü de değiller henüz

vpPW54.jpg

-> Resimde yuvarlak içine alınan alay 32. Alaydır. 70 kişiye ulaşabilen tek Türk Klanıdır.

Şuanda ki en büyük Türk klanı değilsiniz demek istedim orda. Ayrıca ordaki sayı tek bi kişinin başarısı değildir. Yolunuz açık olsun güzel insanlar.

DeliTürk said:
Şuanda ki en büyük Türk klanı değilsiniz demek istedim orda. Ayrıca ordaki sayı tek bi kişinin başarısı değildir. Yolunuz açık olsun güzel insanlar.

Kesinlikle katılıyorum böyle bir başarı tek bir kişinin başarısı değil büyük bir klanın başarısı. Kimileri er olarak çabaladı. Kimileri çavuş oldu emek verdi, kimileri subay oldu emek verdi. Bence önemli olan verilen emeğe hak ettiği değeri verebilecek adamlığa sahip olmaktır. Hamdolsun şuana kadar yanımızda bulunan arkadaşlarımızdan hiçbirisinin arkasından sövmedik, emeklerini yok saymadık, uyduruk yalanlarla kendimizi gülünç duruma düşürmedik. Ha bu arada başarının altında tek bir kişi veya tek bir sebep aramak yanlış diyebiliriz ama başarısızlığın altında eğer sebep veya kişi aranmazsa maalesef işte o zaman kiminin yolu aydınlık, kiminin yolu bataklık oluyor. 57deki güzel arkadaşlara başarılar.

vpPW54.jpg

Açıkçası 32.Alay'ı daha önce çok kalabalık olması biraz yönetimini zedelemişti, en büyüğü olmak veya en küçüğü olmak bir Alayı etkilemiyor, ve açıkçası bunun için istediği gibi istediğini yapabilir, isterse en büyüğü olabilir veya üye listeni "benim gibi" paylaşmayıp, gizli tutabilirsin..

Fakat şu var,  32nd Black Legion l En Büyük Türk Klanı , burada ki En Büyük Türk Klanı diğer Alay/Tugaylar tarafından yanlış anlaşılabilir..Ki geçmişte öyle anlaşılmıştı.. Sonuçta her zaman dediğimiz gibi Nerede çokluk orada .gıdıgıdı.

32.Alay' geçmişte olduğu gibi her zaman iyi bir ve tatlı bir rakip olarak görmüşümdür, hatta açık hava önde en havalı rakip  :iamamoron:  :fruity:

Muratøv ϜϓſϞ said:
En büyüğü olunca ne oluyor ?  :meh: :meh:
Bir şey olmuyor. Kadronda ister 100 kişi olsun, rakip 15vs15 teklif ettiğinde yine 15 kişi sokuyorsun savaşa  :roll: Fazla kalabalık klanların özelliği fazla recruit toplamasıdır. En iyi oynayan ve tabi aralarındaki en aklı başında olan 10-15 kişiyi toplayıp bir ekip yapsan en güzeli o oluyor genelde.

Napoleonic Wars Effect diyoruz ona. İnsanları komuta etmeye başlayınca birden bir yükselme geliyor. Başarılarıyla da övünmek ister tabi insan ama kabul etmek lazım kimse bir orgeneral değil.

NW'nin fok çukuruna döndüğü bu günlerde pek anlamı olmasa da yinede bir vasıftır kitleleri bir arada tutabilmek. Ama bunun ileri boyutları daha tehlikeli. Asosyal insanlarda görülüyor çoğunlukla ya da daha da beteri "lifeless" diye tabir edilen tiplerde; kendini albay, yarbay, general zannetmeyi de geçtim baya kostüm giyip yayın yapanları oluyor.  :ohdear:

Hakany said:
Napoleonic Wars Effect diyoruz ona. İnsanları komuta etmeye başlayınca birden bir yükselme geliyor. Başarılarıyla da övünmek ister tabi insan ama kabul etmek lazım kimse bir orgeneral değil.

NW'nin fok çukuruna döndüğü bu günlerde pek anlamı olmasa da yinede bir vasıftır kitleleri bir arada tutabilmek. Ama bunun ileri boyutları daha tehlikeli. Asosyal insanlarda görülüyor çoğunlukla ya da daha da beteri "lifeless" diye tabir edilen tiplerde; kendini albay, yarbay, general zannetmeyi de geçtim baya kostüm giyip yayın yapanları oluyor.  :ohdear:
Bu nasil bir tespittir ustadim. Onunde eğlimek istiyorum

Hakany said:

Güzel özet , güzel tespit.

Hakany said:

Aslında bende belirttiğiniz gibi fok çukuruna dönmesinin bir sebebi de bu. Özet güzel. Ayrıca bizim hedefimiz sayıca üstün olmaktı. Ayrıca bizim sayımızın çok olması recruit ordusu olduğu anlamına gelmiyor. Biz özellikle acemiler eğitmek için Legion kuran bir alayız. Sonuç olarak klan olarak bir hedefimiz vardı bunu başardık. Hala ufacık bir amacı bile olmayan klanlar veya adamlar türemiş. Bizim artık öyle bir hedefimiz yok zaten. Yani bu ortamda kaç yıldır varım kimse beni kendini gerçek general sanıyor diye eleştirmedi ve hala da eleştiremiyor. Sanırım konuşacak başka birşey kalmadı.

Ben sana kendini general zannediyorsun ya da asosyal / lifeless birisin demedim ki sen neden üstüne alındın şimdi? Sadece bu ortamda böyle insanlar olabiliyor dedim NW Effect'in sonuçları hep. Klanın yeni içeriğini bilmiyorum ama kalabalık klanlar çoğunlukla recruit ordusu oluyor ve dediğim gibi savaşa rakip kaç kişi isterse o kadar kişiyle giriyorsun çünkü en kalabalığı da olsan karşındakine bağlısın; sen anında 50-60 kişi çıkarırsın ama o adam 10-15 kişiyi zor toplayabilir. Geçen eğlencesine bir recruit ismi ile girdim, kendi klanlarını çok pohpohlayan bir kaç klan yöneticisi recruit kapma yarışına girdi resmen. NW'nin 2017 özeti malesef bu.

Hakany said:
Ben sana kendini general zannediyorsun ya da asosyal / lifeless birisin demedim ki sen neden üstüne alındın şimdi? Sadece bu ortamda böyle insanlar olabiliyor dedim NW Effect'in sonuçları hep. Klanın yeni içeriğini bilmiyorum ama kalabalık klanlar çoğunlukla recruit ordusu oluyor ve dediğim gibi savaşa rakip kaç kişi isterse o kadar kişiyle giriyorsun çünkü en kalabalığı da olsan karşındakine bağlısın; sen anında 50-60 kişi çıkarırsın ama o adam 10-15 kişiyi zor toplayabilir. Geçen eğlencesine bir recruit ismi ile girdim, kendi klanlarını çok pohpohlayan bir kaç klan yöneticisi recruit kapma yarışına girdi resmen. NW'nin 2017 özeti malesef bu.

Yok bana dedin demiyorum kimi kastettiğini anlıyorum yine de yanlış anlayanlar olabilir diye belirttim. O sayıyla ilgili konuda ise Nw'de sadece maç yapılmıyor eventlar var kuşatması fetihtir linebattle eventidir biz o kadar kişi iken süvariye, topçusu, piyadesi olarak tam disiplin ve temel eğitimi NWL kurallarını bilen bir kitle ile gidiyorduk. O yüzden ben kendi klanımı 32. Alayı bu kategoriye sokmuyorum. Maçlar içinse yine kendi klanım için konuşuyorum Royal Legion denen kaliteli, seçme oyuncularla kurulan birliğimiz vardı onlarla birlikte maçlarımızı yapıyorduk. Ama gelelim dediğin noktaya maalesef Nw-17'de tam yukarıda yazdığın şeyler olabiliyor. Ama kendi klanımı gene bu durumun dışında tutuyorum çünkü şuanda kaliteli bir kadrom var ne kadar büyük olsa da bazı klanları büyük farklarla yenebiliyoruz. O yüzden bizim zamanında yaptığımız başardığımız şeyleri şimdi böyle bir dönemde ve ortamda yapmaya çalışanların en azından bizim şu yazdıklarımızı okuması yararlı olur diye düşünüyorum. :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom