300 Kişinin Ortalama WB Oynama Saati | İLGİNÇ

Users who are viewing this thread

FLESHCER

Sergeant Knight at Arms
Evet arkadaşlar, Warband bildiğiniz üzere 5 yıldır piyasada. 5 yıldır oynamış olanda var sonradan bırakmış olan da. Ama şöyle bi saatlere baktığımda şaşırdım, oyunun imparatoru falan olmamız gerek bence 420.000 küsür saat oynamışız oyunu tabii bu benim 300 kişilik arkadaş grubu içerisinde yani, 300 kişi neredeyse 420.000 saatlik bir playtime yapmış. Şaşırdım ve sizinle paylaşmak istedim..

Ads_z.png

Ve bu yukarıda gördüğünüz tablo her 2 hafta da bir +3000 olarak artmakta. Warband bitti, evet  :fruity:

Fikirlerinizi merak ediyorum, bende doğrusu.

Warband bitmez , bitemez , bitmesi teklif dahi edilemez.

Warband'dan sonra Wfas , VC , NW. Hiçbiri warband'ın bitmesine sebep olamadı. Bannerlordda da aynı durum yaşanacak.

Evet, düşünme dar ağacı dar arkadaşlarımız bunu düşünür. "Ucuz oyun = Fazla Oynanma" piyasada 50 kuruşluk oyunda var 10 saati geçemeyen. Hmmm evet gerçekten şuan bana laf soktun ben gidiyom

bb.

Anlayamiyorsanız yorum atmayin bu kadar basit, bir de laf sokmaya calisiyorsun lelele

LL'aurence said:
Evet, düşünme dar ağacı dar arkadaşlarımız bunu düşünür. "Ucuz oyun = Fazla Oynanma" piyasada 50 kuruşluk oyunda var 10 saati geçemeyen. Hmmm evet gerçekten şuan bana laf soktun ben gidiyom

bb.

Anlayamiyorsanız yorum atmayin bu kadar basit, bir de laf sokmaya calisiyorsun lelele
Bu neyin kafası ya? :lol:

Arama Fonksiyonu said:
LL'aurence said:

bb.

Bu neyin kafası ya? :lol:

Attigi yorumun alakasiz oldugunun hala farkinda degil birakalim sevinsin :facepalm:

Back
Top Bottom