2018 Türkiye Genel Seçimleri Anketleri -Cumhurbaşkanlığı Forum Anketi-

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Seçim anketlerinde ya hiç oy verilmiyor ya da forumun bu tarafına gelen recruitler örgütlenip AKP basıyorlar. Zaten biz bize pek anlamı yok bence.

Ha seçim forumda olsa ne olur ben de merak ederim ama pislik çıkar sonra.

Başlığı değiştirdim. Anket ekleyelim mi ne dersiniz? Yalnız anket eklersek iyi partinin pozisyonu ne olacak? Seçime girebiliyorlar mı ki?

Aday olmadı, aday adayı oldu. Aday olup olmayacağı seçimden evvel belli olur. Her canı isteyip "adayım" diyen Türk vatandaşı aday olmuyor, aday adayı oluyor  :iamamoron:

Olsa ne faydası var ki? YSK giremezsin derse bir şey yapabilecek kimse kaldı mı? Ayrıca Aytun Çırağ da Aralıktan hesaplıyor ama büyük kongre nisanda yapıldı.

? ? said:
Olsa ne faydası var ki? YSK giremezsin derse bir şey yapabilecek kimse kaldı mı? Ayrıca Aytun Çırağ da Aralıktan hesaplıyor ama büyük kongre nisanda yapıldı.
giremezsini YSK demeyecek erdogan diyecek. YSK baskanı da bilmiyor çünkü  :lol:

Büyük-küçük kongre ayrımı neye göre yapılıyor? Bunun bir kıstası var mı? Eğer yoksa herkes kendi kafasına göre yorum yapar ki bu durumda da İYİ Partiyi seçime sokmazlar.

Hakany said:
Bence CHP'nin adı Yılmaz Büyükerşen olmalıydı.

yılmaz hocam bee. ama adam çok yaşlı. geçen senfoni orkestrasının konserinde işerken yanımdaki pisuvara geldi, adam baya yaşlı. yürüyemiyor bile nerdeyse. ben bir dönem daha belediye başkanı adayı olsun diye dua ediyorum ama o bile zor :/

Hafif resmi bilgilere dayanarak şu anki durumlar, ortalama 40 ankette, İYİ Parti %26, AKP %38 olarak gösteriliyormuş. Kararsızların oyları eşit dağıtılmış, kararsızların çoğunun memur olması da durumu bizden yana kılıyor.

KarStark said:
Hafif resmi bilgilere dayanarak şu anki durumlar, ortalama 40 ankette, İYİ Parti %26, AKP %38 olarak gösteriliyormuş. Kararsızların oyları eşit dağıtılmış, kararsızların çoğunun memur olması da durumu bizden yana kılıyor.

seçimden böyle bir sonuç çıkması mümkün değil

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom