2016-2017 Türkiye Ekonomik Bunalımı

Users who are viewing this thread

Bunalımdayız belki evet de sürekli aynı zihniyetten kaynaklar vermeniz inandiriciligi dusuruyor. Onun yerine cikip disari esnafla bir iki muhabbet etseniz kameraya alsaniz emin olun daha fazla insan itibar eder sozlerinize. Yoksa zaten asiri solcu kitlelerin iyi durumlari bile kotu gosterecegi aşikar.. Bu sağ içinde ayni..

RTS okuyorum ben. Kamerayı hatta mikrofonu da geç, gazete için haber topluyorum dediğim an pek konuşası gelmiyor insanları. Korku çok büyük, insanlar çekiniyor. Birebir muhabbet kursan durumumuz vahim satışlar dipte diyecek adam bu şekilde sorunca Allah yönetenlerden razı olsun diyor.

Ainulindalë said:
Bunalımdayız belki evet de sürekli aynı zihniyetten kaynaklar vermeniz inandiriciligi dusuruyor. Onun yerine cikip disari esnafla bir iki muhabbet etseniz kameraya alsaniz emin olun daha fazla insan itibar eder sozlerinize. Yoksa zaten asiri solcu kitlelerin iyi durumlari bile kotu gosterecegi aşikar.. Bu sağ içinde ayni..
Sağ kafadan bir insan olarak, bugünün Türkiye'sinde iktidarda olan kitlenin halk tabanındaki adamından beklediğin dönütü almanın mümkün olmadığına inanıyorum. Hani solcu gazete ve partilerin abartılı rutinlerini pek sevmesem de halk tabanından dönüt alınamadığı için böyle kaynaklara yöneliyor insanlar. Sokağa çıkıp insanlara sorduğunda -hangi görüşten olursa olsun- karşındaki kişi çekiniyor. İnsanlar birbirlerini rahatça vatan hainliği ile suçlayabiliyorlar. Böyle bir ortamda internet bile güvenli bir platform olamadıysa doğal olarak bu konuda daha idealist davranan topluluklar mikrofonu eline alıyor.

Bana sorarsanız şu haldeyken halktan medet ummayın. Onların çözümünü ortadoğuda gördük.

Back
Top Bottom