2015 Aralık

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tiags Luvianne Versorium said:
Redstone Knight said:
Ülkedeki herhangi bir terörist oluşum nasıl sınırdan silah kaçırabiliyor bunu açıklayabilecek var mı? Ben kılıç getiremezken sınırdan nasıl DShK veya Dragunov SVD kaçırabiliyor? Airsoft'tan (AK serisi için konuşuyorum) döndürülmeleri dışında bir şey gelmiyor aklıma.
Çünkü sen terörist değilsin.

Teröristlere sınırda farklı muamele mi var? DShK kaçırıyor adam. Gerçi nereye kullanıyorlar onu da anlamış değilim. Nedense hep vurulduklarında haberimiz oluyor. HMG ile uçaksavar mevzisi mi kurulurmuş artık?

Tiags Luvianne Versorium said:
Redstone Knight said:
Teröristlere sınırda farklı muamele mi var?
Aynen qeqe

Lütfen dalga geçmesen? Daha önce bir yerde ithalat ile uğraşan bir yakınınız varsa gizleyerek bıçak falan getirebilir diyordu. Ciddiydi sanırım. Bunu uygulayıp AR-15 getirmeyi planlıyorum.

Sorumu da alternatif yol öğrenebilmek için sormuştum.

Yellow Flash said:
Fecricus said:
bize gelsene erdil yaşaroğlu hakkında düşüncelerimizi dile getiririz
mert güngördü hakkında ne düşünüyorsun?
8D95Vk.jpg

çorap taklidi yapan mı bu

Sevip sevmediğini söylemişsin, Bizene sevip sevmediğinden Allah aşkına; sonuçta o adam hakkında konuşmuşsun yani nasıl sevdiğini.

Folcred said:
Sevip sevmediğini söylemişsin, Bizene sevip sevmediğinden Allah aşkına; sonuçta o adam hakkında konuşmuşsun yani nasıl sevdiğini.
Ölenin arkasından kötü konuşmak yakışmaz. Ki ben sevdiğini belirtmişim.

Ateyisler anlamaz derdimde, Bilmiyorum kim ne kim ne, Neyse yav; Ne biliyorsanız onu yapın laf söylenmiyor kimseye.

Ulan içimdeki inanılmaz baskıya dayanamayıp GTA Collection aldım az önce. Şimdi 500 saat mi oynarım, 1000 saati geçer mi bilmiyorum.

Aklıma şey geldi bi de, daha da duygu bastı. Vice City için yapılmış bi araba paketi vardı. Oyunda X5, Audi, Opel Vectra, Ferrari falan bi sürü araba ekleniyordu. Onu bulsam salya sümük ağlamaya başlıcam :cry:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom