2.Sezon Hakkında!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ingame - Name: Cookie
Regiment: 57e
Steam Link: 57e | Cookie ϟϟ | R1  [Sorry, you are not allowed to post external links until you have been on this forum longer.]
Admin experience, references: Hosting own event for 3rd, helped ref NWL American
Former NWL ref? reffed one match helping a friend in america

Limoncuk said:
Biz 71ePrimoVP olarak muhtemelen katılacağız eğer böyle bir şey gerçekleştirilirse.

Gerçekleşme durumunu bu ortama kazandırmamız için daha fazla destek veren Alayları görmek gerekir, o süre zarfında hakem kadrosunu ayarlamaya çalışacağız. Hep birlikte birşeyler yapabilirsek harika olur gerçekten.

Ragen said:
Ingame - Name: Ragen
Regiment: 12. Pułk Piechoty
Steam Link: [12pp]Ragen ("Sorry, you are not allowed to post external links until you have been on this forum longer.") :wink:
Admin experience, references: Referee of "Polish Bayonet" tournament
Former NWL ref? Nope

Cookie_x said:
Steam Link: 57e | Cookie ϟϟ | R1  [Sorry, you are not allowed to post external links until you have been on this forum longer.]
Admin experience, references: Hosting own event for 3rd, helped ref NWL American

I will contact you through Steam. Thank you for application.

Ragen said:
Steam Link: [12pp]Ragen ("Sorry, you are not allowed to post external links until you have been on this forum longer.") :wink:
Former NWL ref? Nope

Cookie_x said:

Sanırım bu arkadaşlar hakemlik başvurusunda bulunmuş.Sheperd'ın yazdıklarına bi ayak üstü baktım hakem başvurusu hakkında kelam etmemiş,ki etse bile bu adamlar nasıl anlayacak.Gerçi bu konuya bakmaları bile bi mucize ya.Yüksek ihtimal davet edilmiş.Anlamadığım nokta şu;tabiri yanlış olabilir,kitabına uydurmaya mı çalışıyorsunuz?

İbraam said:
Ragen said:
Former NWL ref? Nope

Cookie_x said:

Sanırım bu arkadaşlar hakemlik başvurusunda bulunmuş.Sheperd'ın yazdıklarına bi ayak üstü baktım hakem başvurusu hakkında kelam etmemiş,ki etse bile bu adamlar nasıl anlayacak.Gerçi bu konuya bakmaları bile bi mucize ya.Yüksek ihtimal davet edilmiş.Anlamadığım nokta şu;tabiri yanlış olabilir,kitabına uydurmaya mı çalışıyorsunuz?

Seni aydınlatmama izin ver eski dostum, yabancı ortamda hakem başvuruları ile ilgili bir paylaşım paylaştım ve bu paylaşımlara göre insanlar bana ulaştılar, bende başvuruyu bu bölüme yapın Ligin başlamaya yakın vakit sizlerden birkaç kişiyi seçeceğiz diye belirttim, şayet bu tür mesaj atacağına eski dostum veya halen dostmuyuz bilmiyorum, yardımcı olup kılıfı takmamıza yardımcı olman bu tür yorumlar yazmandan daha çok yardımcı olabilir bu ortama ve , kitabına uydurmaya çalışıyoruz bir şekilde uyduramıyorsakta düzenli ve sağlam bir etkinlik olması için elimizden geleni yapacağız dostum.

SooNationaL said:
İbraam said:
Ragen said:
Former NWL ref? Nope

Cookie_x said:

Eğer bunu kötü buluyorsanız katılmak zorunda değilsiniz hatalar bidahakine çözülecek dedi adam sizin işiniz başka katılmayacaksanız laf luf yapmayın shepherd kendi yapması gerekeni biliyor katılacak alaylarıda kuşkulandırmayın bu kadar basit ey insan .

Ey insan ben yazdım ona yazı sen niye üsteledin???  :roll:  :lol:  :facepalm:

SooNationaL said:
Knime - General Shepherd ? said:
SooNationaL said:
İbraam said:
Ragen said:
Former NWL ref? Nope

Cookie_x said:

Eğer bunu kötü buluyorsanız katılmak zorunda değilsiniz hatalar bidahakine çözülecek dedi adam sizin işiniz başka katılmayacaksanız laf luf yapmayın shepherd kendi yapması gerekeni biliyor katılacak alaylarıda kuşkulandırmayın bu kadar basit ey insan .

Ey insan ben yazdım ona yazı sen niye üsteledin???  :roll:  :lol:  :facepalm:

Böyle insanlara sinir oluyorum bende yazim dedim bilsinler soonational'da onlara karşı .

Ya bu ortamda herkes düşüncelerini sağlam bir dille ifade edebilir, muhalif veya o kişiyi sevmese bile herkes düşüncelerini sağlam ve düzgün bir üslupla ifade etmeli, yoksa bu tür organizasyonlar eksik bir şekilde oluşur ve sorunlar karşımıza çıkar..

Kiron said:
Saçma ve ilginç kavgalar etmek yerine "ortak" bir şeyler yapabilseydiniz  ve bunu yapamazken bile bahaneniz "ama o böyle, bu beni dürttü" vs. olmasa da şu alt bölümün hakkını çıkarabilseniz keşke. Belki de kendi sonsuz döngüsüne sıkışmış bu DLC'nin Türkçe komunitesinin biraz olsun itibar kazanmasına vesile olurdunuz. Yeni bir oyuncu olsaydım ve şu yorumları okuyusaydım,hayatta oynama kararımı sürdürmezdim.

Yıl olmuş 2017, artık çok geç belli ki. Bannerlord'a artık... Napolyon Savaşları için bir defa açıldı  komuniteye kefil olanlar tarafından ancak belli ki gerçekten ihtiyaç yokmuş ki işe yaramadı. Hayal kırıklığı yarattı insanların kişisel kavgaları sebebiyle. Herneyse, 2.sezon denemesi başarısız olursa veya bir mucize olur "bir ağızla" 3.sezonu yapmak isterseniz başarılı bir 2. sezonu takiben, emek itibariyle turnuva sahibinden izin almanız gerekmekte yetkilerin devri için. Kimsenin keyfine göre birini ekarte edemeyiz. Aksi takdirde bu bölümün bir başka isimle açılacak herhangi bir alt foruma belli ki ihtiyacı yok.

Saygıdeğer adminlerden biri gelip burada çok güzel özetlemiş NW Türkiye'nin community sini.Buna rağmen halen insanlar birbiriyle atışmaya tartışmaya çalışıyor.
Son olarak;
SooNational ALAYINA KARŞI ULAN!!!11!111

Bakın arkadaşlar, isteyen istediği gibi düşüncesini aktarabilir bu ortamda, bana muhalif olsun veya benden nefret edip kinini atsın eğer derdini açıklayacaksa buraya yazabilir, ama benim burada kişisel olarak bir Lig temsil etme şansım yok, burada hep birlikte birşeyler yapmaya çalışıyoruz, bu yapılanları engelleyecekler her zaman olacaktır, fakat bizim eksikliklerimizi söyleyenleri daha dikkate alıyoruz, admin başvuruları NWL Public ve NW Public ortamlarında paylaşılmıştır, ve toplulukta paylaşım dikkati çekebilecek herkese mesaj atılmıştır..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom