2. sürüm ne zaman çıkar?

Users who are viewing this thread

Tüfekçi Başı

Grandmaster Knight
Ne zaman çıkaracaksın yeni sürümü? Çalışmalar nasıl gidiyor veya düşünceler mi desem? Somut bir bilgi alma imkanımız var mıdır?

Ek: Tabii ki de alt forum hayırlı uğurlu olsun :smile:

Abi bu alt bölüm mükemmel birşeymiş.Herkeze hayırlı olsun hocam.

Tüfekçi Başı said:
Ne zaman çıkaracaksın yeni sürümü? Çalışmalar nasıl gidiyor veya düşünceler mi desem? Somut bir bilgi alma imkanımız var mıdır?
şu an sadece aklıma gelen her şeyi not ediyorum. hikayenin esas konusunu belirleyecek bi ilham gelmesini bekliyorum o da gelince başlayacağım.
erennuman_mb said:
Bölümün ilk konusu hayırlı olsun :grin:
Pala said:
Abi bu alt bölüm mükemmel birşeymiş.Herkeze hayırlı olsun hocam.
sağolun. =)
frozenpainter said:
Hemen, videos pics, bugs report, old thread, download kısımlarını açın :grin:
tabi tabi. :grin:

Yeni versiyonda aynı hikâyeye ek yapmayı mı yoksa sıfırdan bir hikâye yapmayımı planlıyorsun .Birde naçizane fikrim var, eğer senaryoya ek yapacaksan işte ordu topla haydut kesten ziyade düello ve bireysel dövüş üstüne bir senaryo işlersen tadından yenmez. Tekrardan başarılar hocam.

Yild said:
buz said:
sağol. görevler ve hikaye için bi yenileme çıkmaz ama eğer çok gerek olursa ufak tefek değişiklikler, düzeltmeler vs. çıkabilir.
avatarında ki kız güzelmiş :grin:

Bir haber var mı moddan :grin:
avatardaki bayan Ymira sanırım veya Yimirya mıydı neydi.

Black Dead said:
avatardaki bayan Ymira sanırım veya Yimirya mıydı neydi.
ta kendisi
QF7t4.png

http://yangzheyy.deviantart.com/art/Ymira-577970433 (thanks yangzheyy)

buz said:
şu an sadece aklıma gelen her şeyi not ediyorum. hikayenin esas konusunu belirleyecek bi ilham gelmesini bekliyorum o da gelince başlayacağım.
Evlat'ın birinci sürümüne yardım edemedim.İkinci sürümüne yardım etmek isterim,elimden geldiğince hikaye konusunda yardımcı olurum.

Back
Top Bottom