Users who are viewing this thread

1) Benim düşmanım neden benim kalemde/şehrimde kalıyor,ben adamın babasını idam ettim hala da adamla savastayim ama adam benim kalemde oturuyor ve hiç bir şey diyemiyorum üstüne üstlük adam bana görev falan vermek istiyor e yuh artık Taleworlds be!
-Ben

2)Ben dusmanim Thoros u (imparatorluk) öldürünce hiç bir alakası arkadaşlığı/akrabası olmayan adamlar ile ilişkim gidiyor elin bedevisi ile ilişkim -30 yiyyor hiç bir alakası yok ise bile saçmalık!
-Pintipanda Tuna Akşen ve Ben

2. si bence kısmen mantıklı çünkü eğer bir soyluyu infaz ediyorsan bu tüm kalradyada yayılır ve elin bedevisi bile senden nefret edebilir ama buna şöyle bi düzenleme gelmeli yine de mesela adamla ilişkimiz -60 veya daha kötüyse kalradyada normal karşılanmalı sadece o adamın dostları ile aramız kötüleşmeli.

2. si bence kısmen mantıklı çünkü eğer bir soyluyu infaz ediyorsan bu tüm kalradyada yayılır ve elin bedevisi bile senden nefret edebilir ama buna şöyle bi düzenleme gelmeli yine de mesela adamla ilişkimiz -60 veya daha kötüyse kalradyada normal karşılanmalı sadece o adamın dostları ile aramız kötüleşmeli.
Evet, adam ile ilişkim -100 adam bana zulüm çektirdi zamanında ama idam edince tüm kalradya -30 yiyyor

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom