12.Türk Gençliği Alayı / 12. Türkisch Jugend Regiment [Aktif] [Alımlar Açık]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
TheodeN ? Ozzy said:
Maçlar kısmına hala 29th ye yenildiğinizi yazmamışsınız Hakan bey. N'oldu biraz içinize mi oturdu yazamıyosunuz? Eğer kapandı falan diye bahane arayacaksanız ağlamayalım :smile:
Rezervasyon

10-0 Mağlubiyetlerimiz var,bunda utanıcak bir durum söz konusu değil,tarihiyle atarsanız atabiliceğimi söylemiştim,bunu bana özelden yazmak yerine buraya yazman hayli gülünç,57'ye ve 96'ya 10-0 kaybettiğim maçlar var.Yeri geldi biz aldık yeri geldi başkaları.Sırf boş lakırdı yapmak için yorum yazmaktan vazgeçmeyeceksiniz.Sıkıntı yok kimin ne olduğu belli..

HakanPasha said:
10-0 Mağlubiyetlerimiz var,bunda utanıcak bir durum söz konusu değil,tarihiyle atarsanız atabiliceğimi söylemiştim,bunu bana özelden yazmak yerine buraya yazman hayli gülünç,57'ye ve 96'ya 10-0 kaybettiğim maçlar var.Yeri geldi biz aldık yeri geldi başkaları.Sırf boş lakırdı yapmak için yorum yazmaktan vazgeçmeyeceksiniz.Sıkıntı yok kimin ne olduğu belli..

Özelden zaten gönderdim maçın zamanını fakat görmek istemedin sanırım. Mesajlarına dikkatli bak görürsün

Almanca bir isim kullanmaya çalışmışsınız, güzel lakin '12th' sadece İngilizce'de kullanılır. Zwölfte kısaltılırlen aynı Türkçe'deki gibi '12.' kullanılabilir.

Ayrıca konu başlığındaki resimde 'Turkish' kelimesi kullanılmış. Yine İngilizce bir kelime. 'Türkisch' olarak yeniden düzenlenmeli. Konu başlığında da 'Türkisch' kelimesindeki 'ü' harfi unutulmuş.

Madem konu düzenine dikkat ediyorsunuz, bunlara da dikkat etmelisiniz.

Meka33 said:
Almanca bir isim kullanmaya çalışmışsınız, güzel lakin '12th' sadece İngilizce'de kullanılır. Zwölfte kısaltılırlen aynı Türkçe'deki gibi '12.' kullanılabilir.

Ayrıca konu başlığındaki resimde 'Turkish' kelimesi kullanılmış. Yine İngilizce bir kelime. 'Türkisch' olarak yeniden düzenlenmeli. Konu başlığında da 'Türkisch' kelimesindeki 'ü' harfi unutulmuş.

Madem konu düzenine dikkat ediyorsunuz, bunlara da dikkat etmelisiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim uzun zamandır görmeyeli almancayı unutmuşum.

MTeksahin said:
Başarılar.Eski klanım buradaki ortamı hiçbir yerde bulamadım

Hayırdır paramı isticen len  :grin: Şaka bi yana bu ortamda senın gıbısını gormedı güzel kardeşim görüşün için teşekkür ederim

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom