12.Türk Gençliği Alayı / 12. Türkisch Jugend Regiment [Aktif] [Alımlar Açık]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
82nd Regiment of Foot 'General Shepherd's Volunteers' People Regiments Official olarak 12nci Türk Gençliği Alayının 1nci Senesi sebebiyle çekmiş olduğu videonuzu çok beğendim.. Başarılar diliyorum..

Aynı zamanda son zamanlarda Tropical_Hell isimli sunucuda 12nci Alay'dan Firex isimli oyuncunun ismini alarak, ve diğer farklı saçma isimlerle insanların arasını bozmak amacı güden kişilere de şuradan bir sesleniyorum. Sizlerin yaptığı bu hareketler bizim umurumuzda değildir.. Çünkü bizlerin içerisinde bu tür v.b. hareketleri desteklemek gibi bir gayretimiz, veya düşünecek zamanımız yoktur.. Ayrıca her iki toplulukta da böylesine saygısız oyuncular da yoktur, bunu belirtmek istiyorum.. Olur da bazı art niyetli kişilikler görür diye paylaşmak istedim..

Sağlıcakla kalın.
Shepherd

Maç notlarımız karıştığından ötürü,maç skorunu yazmadığımız alay sahipleri tarihiyle beraber hatırlatma yaparsa ekleyebiliriz.Karışıklıktan ötürü özür dileriz

HakanPasha said:
Maç notlarımız karıştığından ötürü,maç skorunu yazmadığımız alay sahipleri tarihiyle beraber hatırlatma yaparsa ekleyebiliriz.Karışıklıktan ötürü özür dileriz
29th'ye karşı olan mağlubiyetinizi yazarsanız sevinirim (6-4)

SooNationaL said:
Beyler adam istediği maçı ekler eklemez bu size kalmış birşey değil isteyen maçlar kısmınıda kaldırır , isteyen sadece kazandığı maçları ekler
Ya sen salak mısın küçük liderim benim? Burada  adamlar zaten eklemek zorundasın falan demiyor. Ama 12. Alay ciddi ve kaliteli bir vizyonu olan bir Alay. Paşa bu konuyu elbette dikkate alır. Sen Avrupa Alaylarıyla ilgilensen daha iyi olur. Sen eu da falan temsil et bizi hadi küçük liderim benim canım

Hadrianus said:
SooNationaL said:
Beyler adam istediği maçı ekler eklemez bu size kalmış birşey değil isteyen maçlar kısmınıda kaldırır , isteyen sadece kazandığı maçları ekler
Ya sen salak mısın küçük liderim benim? Burada  adamlar zaten eklemek zorundasın falan demiyor. Ama 12. Alay ciddi ve kaliteli bir vizyonu olan bir Alay. Paşa bu konuyu elbette dikkate alır. Sen Avrupa Alaylarıyla ilgilensen daha iyi olur. Sen eu da falan temsil et bizi hadi küçük liderim benim canım
Hadricim sakin

Hz.Hanfiri said:
Hadrianus said:
SooNationaL said:
Hadricim sakin

Tarih kitapları yazar;
53 karıştı 32ye karıştı, 33 her ikisine karışırsa biz de 82 olarak savaşa dahil oluruz..

Avusturya-Macaristan Sırba girerse, Rusta ona girer temsili.  :iamamoron:

General Shepherd said:
Hz.Hanfiri said:
Hadrianus said:
SooNationaL said:
Hadricim sakin

Tarih kitapları yazar;
53 karıştı 32ye karıştı, 33 her ikisine karışırsa biz de 82 olarak savaşa dahil oluruz..

Avusturya-Macaristan Sırba girerse, Rusta ona girer temsili.  :iamamoron:

Ziyaaa

Biraz daha saygılı olsanız çok güzel olur, hayat sövmek için ts gelip kuzu kuzu oturmaktan ibaret değil. Sonrasında sanki bariz değilmiş gibi sizin deyiminiz ile -ajan- yollamak yerine daha yapıcı şeyler size bu ortamda saygınlık kazandırır, yoksa bizde biliriz steam adımızı sizin üyelerinizin yaptığı gibi ''GD'DE ORTAM YOK KSB GELİN'' yapmayı. Foruma zaten ayda bir giriyorum, bunu yazmayı uygun buldum, başarılar.  :wink:

Maçlar kısmına hala 29th ye yenildiğinizi yazmamışsınız Hakan bey. N'oldu biraz içinize mi oturdu yazamıyosunuz? Eğer kapandı falan diye bahane arayacaksanız ağlamayalım :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom