12éme Regiment d'Infanterie de Ligne [Aktif]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
WgZklm.jpg

gX0QlL.png

➟Klanımız 12.10.2016 Tarihinde Legend Tarafından Kurulmuştur. Düzenli Eğtimler Ve Düzenli Savaşlar Olacaktır. Yetkililer Tarafından Oluşan Takvim Bilgisine Göre Hareket Edilecektir. Klanımızda Herkesin Görüşü Tabikide Serbesttir. Yönetim Meclisi Bir Karar Alırsa Öncelikle Klan Üyelerine Sorulmaktadır. Askeri Disiplin Ceza Kurumu Kurulmuştur Disiplin Cezaları Ve Klandaki Herhangi Bir Olaydan Şikayetçi Olan Üyelerimiz Davalarını Dilekçe Kutusuna Atarak O Kişi Hakkında Genel Bir Soruştuma Açılması Düşünülmektedir.Klanımızın Amacı Saygı Ve Disiplinli Ortam Yürütmektir. Bu Ortamda Sizin De Yeriniz Var Tabi.

mEy9V2.png

[size=18pt]Yönetim Kurul Başkanı Colonel . Legend 
0njvpV.png

Yakında Eklenecektir.

aXQZ9d.png

[size=18pt]  Yönetim meclisi , haftanın seçilen herhangi bir gününde yapılır. Bu mecliste klandaki yenilikler , sıkıntılar vb. durumlar konuşulur. Meclisi başkan ve yardımcıları yönetir. Meclise bütün üyeler katılır. Katılamayacak olan aktif oyuncular subaylara mazeretini bildirmelidir. Mecliste klan daha iyi yapılmaya çalışılır. Üyelerle yönetim arasında sohbet-tartışma yaparak sıkıntıları giderilmeye çalışılır. Ayrıca mecliste yeni subay&astsubaylar seçilir.

3AZ405.png

[size=14pt]Commissioned Officers
- Colonel
-  Major
-  Chef de Bataillon
-  Capitaine
-  Lieutenant
-  Sous-Lieutenant
-  Adjudant -Chef

[size=14pt]Non-Commissioned Officers
-  Adjudant
- Sergent Major
-  Sergent
- Élève Sous-Officier

[td]                     
[td][size=14pt]Enlisted:
- Caporal-Fourrier
-  Caporal
-  Soldat de Première Vétéran
-  Soldat de Première
-  Soldat de Deuxième
- Cadet

[size=14pt]Toplam Rütbe Sayısı: 17
- General Rütbeleri : 0
- CO Rütbeleri: 7
- NCO Rütbeleri: 4
- EN Rütbeleri: 6

[/td]

rEkbP1.png
[size=19pt]Teamspeak3: [size=13pt]
eu1.deliverancehosting.com:10023
Oyun İçi Tagımız: 12e_Rütbe_İsim Bayrak: Fransa Bayrağı
Steam Grubumuz: http://steamcommunity.com/groups/12emeregimentlo
Oyun Sunucumuz: Aktif Değil

WbvO5P.png

[size=19pt]Bize katılmak için aşağıdaki formu doldurup bana özel mesaj yoluyla yollayabilir yada steam adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Klana katılabilmek için herhangi bir zorunlu şart yoktur. Bütün arkadaşları bekleriz. Kötü oynasanızda sıkıntı yok çünkü bizimle birlikte oynaşınız güzelleşecektir.

[/td]
Code:
Adınız:
Yaşınız:
Oynadığınız Mevki(Piyade,Topçu gibi):
Steam Profil Linkiniz:
Hangi günler saat kaçta aktifsiniz:
Daha önce bir klan tecrübeniz oldumu:
Olduysa hangi klan & klanlar :

Tasarım: Legend

sürekli isim değiştirmekten dalga geçer gibi insanlaraa küfür ettikten sonra kendine nasıl insanlardan hatalarınızdan arınacağınızı  söyleyerek özür diliyorsunuz anlamıyorum. Hadi gani küçüksün anladık ta beyin olmaması küçüklüklede alakalı değil. Forumu ve insanları trollemeyi bırak artık

karataanl61 said:
OzzyDraco said:
1 hafta sonra NW ye sövüp klanı pasife alır. Sonra geri döndük diyip yine değiştirir ismini merak etmeyin

Yahu sen hala burada mısın? 57'nin tssinde adamı çağırıp küfrettiğin günü hatırlıyorum senin gibi bir seviyesiz konuşmamalı bence.
Anladım pki

Adamların pasife alıp almamalarından sanane sizene. Kendi klanı, istediğini yapar burada boş konuşup forumu kirleteceğinize gidip daha iyi bir işle uğraşın.
Laf atmak , elham yapmak kolay. Daha geçen aimbot kullanıp Steame SS atıyordun.

-Mobil

Yild said:
Adamların pasife alıp almamalarından sanane sizene. Kendi klanı, istediğini yapar burada boş konuşup forumu kirleteceğinize gidip daha iyi bir işle uğraşın.

-Mobil

Sıkıntının Pasiflik olup olmadıgını anlamayacak kadar uzaksın konuya kardeşim Boş yapan birisi varsa bu gereksiz yorumu atıp millete laf yapman 12e den daha gereksiz

Ferdinand_Schörner said:
Yild said:

-Mobil

Sıkıntının Pasiflik olup olmadıgını anlamayacak kadar uzaksın konuya kardeşim Boş yapan birisi varsa bu gereksiz yorumu atıp millete laf yapman 12e den daha gereksiz
Mobilden yazdığım için biraz daha genel yazdım. Bu yorumu yazman öncekinden dahada boş olduğu için boşuna açıklama yapmayacağım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom