1000 Win Badge'i getirilmeli

Users who are viewing this thread

Jufasto

Sergeant at Arms
Selamlar herkese,

Oyunun sadece 750 winden ibaret olmadığını düşünüyorum ve +1000 zaferi olan çok fazla arkadaşım var. 1000 Win Badge'i neden getirilmiyor? Şöyle 1000 yazan elmas, mavimsi, turkuazımsı bir şey getirin de insanların 750 winden sonra oynaması için motivasyonu olsun. Teşekkürler.

Last edited:
Tabii, motivasyon bir yana yıllar sonra "Aaa, evet Early Access'de 1000 win üstü almıştım. Ne zamanlardı yahu..." diye badge'imi göstereceğim. Her türlü pozitif ve getirisi olan bir ekleme olacağını düşünüyorum.

Selamlar herkese,

Oyunun sadece 750 winden ibaret olmadığını düşünüyorum ve +1000 zaferi olan çok fazla arkadaşım var. 1000 Win Badge'i neden getirilmiyor? Şöyle 1000 yazan elmas, mavimsi, turkuazımsı bir şey getirin de insanların 750 winden sonra oynaması için motivasyonu olsun. Teşekkürler.
Fazla Badge'e gerek yok bence ea'de çünkü kafadan en az 1 yıl daha erken erişimde kalacak oyun. 1 yılda 1000'den bile çok fazla win alınabilir.
Hatta daha uzun süre ea'de kalırsa oyun o büyük sayıdan bile fazla olur. Ama benim naçizane fikrim farklı badgeler getirilsin örneğin arbaletle 100 kill alınınca sharpshooter badge i çift elliyle yine belli bir sayıda kill alınca knight badge i gibi isimler sayılar vs. değişebilir ama o kadar winden daha yararlı ve güzel olur diye düşünüyorum.

Fazla Badge'e gerek yok bence ea'de çünkü kafadan en az 1 yıl daha erken erişimde kalacak oyun. 1 yılda 1000'den bile çok fazla win alınabilir.
Hatta daha uzun süre ea'de kalırsa oyun o büyük sayıdan bile fazla olur. Ama benim naçizane fikrim farklı badgeler getirilsin örneğin arbaletle 100 kill alınınca sharpshooter badge i çift elliyle yine belli bir sayıda kill alınca knight badge i gibi isimler sayılar vs. değişebilir ama o kadar winden daha yararlı ve güzel olur diye düşünüyorum.

Onlar badge olarak değil de, steam başarımı olarak getirilir. 1000 win de mantıklı olmakla beraber, badge'lerin çeşitlenmesi gerektiğini de düşünüyorum. Fakat şimdilik oyun çok sade, rekabete kapalı ve skirmish modu oyunculara pek bişey sunamadığı için, ranked modları gelince eklenmesi bir tık daha keyifli olabilir. En azından mevcut rankını badge olarak koymak olabilir, kazanılan ranked oyun sayısı vb. olabilir...

750 win badge'i açıkçası anlamsız zaten, keşke dümdüz 1000 eklenseymiş.

Olabilir ama belirli bir max limit konulması gerekebilir, yani 1000 sonra 2500, sonra 5000 yapılabilir.
Buna benzer farklı formatta Skirmish için ayrı, Captain için ayrı yeni rozetler gelebilir, + olarak MP için de farklı başarım kazanımları da yapılabilir yine Firates'in dediği gibi, fikir bol . :smile:

Selamlar, teşekkürler öneri için. Ayrıca tebrikler!
Normalde ilk başta badge'leri sezonluk olur diye düşünmüştük. Zaten farketmiş olabilirsiniz, EA badge'leri üzerinde Roma rakamıyla 1 var. 750 de 3 ay gibi bir süre için hem yeterince yüksek hem de ulaşılabilir bir sayı olarak düşünülmüştü. Tabi daha sonra Beta'ya ve Early Access'e katılanlara verdiğimiz küçük bir teşekkür mahiyetindeki badge'ler çok daha farklı bir sistemin parçası olarak planlanmaya başladı. Detay bilmiyorum ama sadece Win gibi değerlerle kalmayan, daha çeşitli bir sistem planlanıyor.

Normalde ilk başta badge'leri sezonluk olur diye düşünmüştük. Zaten farketmiş olabilirsiniz, EA badge'leri üzerinde Roma rakamıyla 1 var. 750 de 3 ay gibi bir süre için hem yeterince yüksek hem de ulaşılabilir bir sayı olarak düşünülmüştü. Tabi daha sonra Beta'ya ve Early Access'e katılanlara verdiğimiz küçük bir teşekkür mahiyetindeki badge'ler çok daha farklı bir sistemin parçası olarak planlanmaya başladı. Detay bilmiyorum ama sadece Win gibi değerlerle kalmayan, daha çeşitli bir sistem planlanıyor.
Çok güzel haberler. Cevabınız için teşekkür ederim. Konuyu ilk açtığımda 800lerdeydim, an itibariyle 1000. winimi almış durumdayım. Artık yeni gelecek eklentileri heyecanla bekliyorum. :grin: Ayrıca, tekme mekaniği üzerinde de bir değişim yaparsanız çok sevinirim, gereksiz derecede güçlü şu an. Videolarımdan ne kadar güçlü olduğunu anlayabilirsiniz, iyi günler. :grin:

Multiye gerçekten bir derinlik katar

Back
Top Bottom