%100 Türk Oyunu MONOCHROMA Playstore'da!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tamamen Türk yapımı olan ve tüm dünyadan oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış Monochroma Playstore'da!

Monochroma, çocuk olmak, kardeş sahibi olmak, büyümek, düşmek ve diğer bazı bulmacaları çözmek üzerine, endüstri / simya temellerine dayalı sinematik bir puzzle platform oyunudur.

Monochroma size derin bir görsel, entelektüel ve duygusal deneyim sunar. Oyun kendi hikâyesini herhangi bir söz ya da yazı kullanmadan anlatır. Görseller kırmızı dışında tamamen siyah ve beyazdır.

Monochroma gerçek mekânları ve bulmacaları doğru fizikle bir araya getirir. Bulmaca tasarımları kullanıcıyı zorlayan deneme-yanılma tarzından çok uzaktadır.

Hikâye 1950’lerin alternatif bir versiyonunda, büyük bir şirketin insanlara robotlar sattığı fantastik bir şehirde geçiyor. Siz iki kardeşten büyük olanı kontrol ediyorsunuz. Bir gece kardeşiniz sakatlanıyor, yardım ararken fırtınaya yakalanıyor ve kendinizi şirketin korkunç gizemini öğrendiğiniz bir depoda buluyorsunuz.

Çocuk olmak, büyümek, düşmek gibi temaları merkezine oturtan, kelimelere ihtiyaç duymadan öyküsünü anlatan, siyah-beyaz-kırmızıdan oluşan stilize bir görselliğe sahip etkileyici bir puzzle-platform oyunu olan Monochroma'ya mutlaka göz atın!
 
Mevcut zaten ;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,280428.msg6682548.html#msg6682548
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom