100 kişi n'abıyonuz içerde

Users who are viewing this thread

n'abıyonuz kardeş cidden? combat dengesiz, multiplayer rezil, singleplayerda denge ve fix dışında bişi yapılmıyo. tw rezil bir firma değil, bi ara starcraft / star wars benzeri oyun geliştirdikleri konuşuluyodu yalanlama gelmişti. galiba onu yapıyonuz yani ben şu oyuna bakınca max 15 kişilik iş görüyorum no man's sky 3 ayda bir 25 kişilik ekiple rezil çıkan oyunu inanılmaz seviyeye getirdiler yani. 100 kişi yok di mi bannerlordda çalışan? valla bak la dürüst olun

Cevap basit: Konsollara çıkartıyorlar ve 6 gün sonra detayları paylaşacaklar

Bence berbat bir strateji. Bu oyuna modlar olmadan tahammül etmek çok zor. Konsolda oynamak için bağımlısı falan olmak lazım. Aksi taktirde konsol sürümü için tek kuruş para ödemem.

Ne yazsanız haklısınız beyim. Açıp 1.8.0 yama notlarını okudum ve toplam 3 eklenti yapmışlar ama üçüncüyü iki satırda yazmışlar ki 4 olsun :smile: BETA değil diye savunanlar olabilir ama 1 ay bekleyen güncelleme 3 satır yenilik 8-10 satır bugfix'ten oluşamaz. Aksini iddia etmeyin ki kavga etmeyelim çünkü başlangıç seviye Türkçe hakaret dersleri aldım can yakarım.

Ne yazsanız haklısınız beyim. Açıp 1.8.0 yama notlarını okudum ve toplam 3 eklenti yapmışlar ama üçüncüyü iki satırda yazmışlar ki 4 olsun :smile: BETA değil diye savunanlar olabilir ama 1 ay bekleyen güncelleme 3 satır yenilik 8-10 satır bugfix'ten oluşamaz. Aksini iddia etmeyin ki kavga etmeyelim çünkü başlangıç seviye Türkçe hakaret dersleri aldım can yakarım.
1 değil 2 ay sonra gelen bir güncelleme :/ düşün artık durum içler acısı

Fix'ler olsa onada tamam dicem artık ama MP server'ları daha ağır çöküyor artık.2 aydır kaptan ve çatışma araması buglu hiçbir şekilde arama sonrası oyun bulmuyor ve bununla ilgili hiçbir fix'de yok.

Cevap basit: Konsollara çıkartıyorlar ve 6 gün sonra detayları paylaşacaklar

Bence berbat bir strateji. Bu oyuna modlar olmadan tahammül etmek çok zor. Konsolda oynamak için bağımlısı falan olmak lazım. Aksi taktirde konsol sürümü için tek kuruş para ödemem.
oyunu 500 saate yakın modsuz 1 saatte bir çık gir yaparak geforce now üzerinden oynadım bana TaleWorlds'ün madalya tshirt falan göndermesi lazım :grin:DD

Cevap basit: Konsollara çıkartıyorlar
onlar yapmıyor, kingdom come delivarance'ı konsola portlayan elemanlara portlatıyorlar. kendileri portlayamaz zaten, çok komplike bişi bu herhangi bi firma için
combat hakkındaki yorumlarını merak ettim
neden kötü olduğu hakkında birçok yorum yapılabilir ama kısaca oyun warband'deki gibi iyi oynayanı ödüllendirmiyor. animasyonları çok daha estetik yapmışlar ama bunu yaparken oyunun dengeli combat sistemini bozmuşlar. tek bir class rahatlıkla tüm suncuyu domine edebiliyor. tekme gibi warbandde yapması zor ama ödüllendirici bir mekaniği basitleştirmişler ancak hiçbir işlevi yok. kılıcı adama savurana kadar stun bitiyor. perklerle vb. çok daha da broken oluyor. inanılmaz armorı ve çift elli hızlı kılıcı olan bir eleman gidip swingini hızlandıran bir perk alarak oyunu rahatlıkla domine edebiliyor. birkaç deneme yaptık arkadaşla, onun sonucunda broken olan bazı perkler ve oynanış stillerine karar verdik. oyuna girdiğim an rahatlıkla tdm ya da duelde 1. olabiliyorum, ama ben iyi bir oyuncu değilim bunun böyle olmaması lazım akshbdsada

neden kötü olduğu hakkında birçok yorum yapılabilir ama kısaca oyun warband'deki gibi iyi oynayanı ödüllendirmiyor. animasyonları çok daha estetik yapmışlar ama bunu yaparken oyunun dengeli combat sistemini bozmuşlar. tek bir class rahatlıkla tüm suncuyu domine edebiliyor. tekme gibi warbandde yapması zor ama ödüllendirici bir mekaniği basitleştirmişler ancak hiçbir işlevi yok. kılıcı adama savurana kadar stun bitiyor. perklerle vb. çok daha da broken oluyor. inanılmaz armorı ve çift elli hızlı kılıcı olan bir eleman gidip swingini hızlandıran bir perk alarak oyunu rahatlıkla domine edebiliyor. birkaç deneme yaptık arkadaşla, onun sonucunda broken olan bazı perkler ve oynanış stillerine karar verdik. oyuna girdiğim an rahatlıkla tdm ya da duelde 1. olabiliyorum, ama ben iyi bir oyuncu değilim bunun böyle olmaması lazım akshbdsada
Perkler dengelenebilir ama şöyle bir gerçek var ki oyunun combat sistemini warband ile karşılaştırmak aşırı saçma :grin: Warband'in combat sistemi yerlerde sürünüyor, ne vuruş hissiyatı var ne de söylediğin bir "denge" var. Warband combat olarak Bannerlord'un yanından geçemez yorumlarına pek katıldığımı söyleyemeyeceğim.

onlar yapmıyor, kingdom come delivarance'ı konsola portlayan elemanlara portlatıyorlar. kendileri portlayamaz zaten, çok komplike bişi bu herhangi bi firma için

half life (199:cool: ile cs go nun silahlarını kapıştırmakla aynı bir mantık.... 20 30 sene önceki kuyruklardan bahseden dayılar gibi yapılan bir yorum

Perkler dengelenebilir
sorun sadece perklerde değil
Warband'in combat sistemi yerlerde sürünüyor, ne vuruş hissiyatı var ne de söylediğin bir "denge" var. Warband combat olarak Bannerlord'un yanından geçemez yorumlarına pek katıldığımı söyleyemeyeceğim.
oıahdsoıashdıous warbandi hiç oynamadığın o kadar açık ki aıosadhnjada. dengeli olup olmamasından bağımsız sürekli geveleyip durduğunuz "vuruş hissiyatı" oyunla ya da combatla ilgili değil, sunumla ilgili. 200mb mod indirip bunu rahatlıkla düzeltilebilir, oyunun "oyun" olan tarafından çok "sunum" olan tarafına odaklanmayın olm ana içerik kötüyse nasıl sunulduğunun hiçbir önemi yok
half life (199:cool: ile cs go nun silahlarını kapıştırmakla aynı bir mantık.... 20 30 sene önceki kuyruklardan bahseden dayılar gibi yapılan bir yorum
bana dede kalk git ne anlatıyon diyorsun ki oldukça haklı bir serzeniş ama kurmaya çalıştığın analoji tümüyle hatalı ve warband ile bannerlord'u karşılaştırabilecek kadar yeterli referans (oyun süren) yok, warband'i oynayan birinin şu anki bannerlord'un combatının daha iyi olduğunu söylemesi mümkün değil.

Flaming
Öncelikle bir üslubuna bir dikkat et, haddini bil. Burası köy kıraathanesi değil. Warband'ı 1000 saatten fazla oynadım Bannerlord'un combatı daha iyi. Bu benim fikrim ve Bannerlord betaya başladığımdan beri Warband'ı açamadım bile. İnsanlar neyi beğenip beğenmeyeceğini sana mı soracaklar? Sen Warband'ı çok beğeniyorsan buyur oyna ama mahalle ağzıyla "caz" yapma, ona göre karşılık alırsın.

warband'i oynayan birinin şu anki bannerlord'un combatının daha iyi olduğunu söylemesi mümkün değil.
:grin: nasıl bu kadar kesin yargıya ulaşabilirsin ki komedi gibi. Tamam hadi sen söyledin diye ben warband hiç oynamamış olayım, buraya iki oyunu da binlerce saat oynayan @Royalus beyimi çağırıyorum :grin:

Flaming
Evet köy kıraathanesi ve 1k saat oynaman hala yerinde saymadığın anlamına gelmez ve bana soracaksın evlat. Bana karşılığımı versene istersen sekizgende de hesap sorabilirsin uygun maç ayarlayayım :smile: Scolar_Visari07 instagram adresim bana haddimi bildirmen için seni maça davet ediyorum
Öncelikle bir üslubuna bir dikkat et, haddini bil. Burası köy kıraathanesi değil. Warband'ı 1000 saatten fazla oynadım Bannerlord'un combatı daha iyi. Bu benim fikrim ve Bannerlord betaya başladığımdan beri Warband'ı açamadım bile. İnsanlar neyi beğenip beğenmeyeceğini sana mı soracaklar? Sen Warband'ı çok beğeniyorsan buyur oyna ama mahalle ağzıyla "caz" yapma, ona göre karşılık alırsın.

Ne trajikomik insanlarınız valla yazık sizlere :grin: ciddiye bile alacak tenezzülü göstermiyorum artık. 3 5 çomar burada boş boş kelimelerle ağlayın durun daha da uğraşılmaz sizinle

Ne trajikomik insanlarınız valla yazık sizlere :grin: ciddiye bile alacak tenezzülü göstermiyorum artık. 3 5 çomar burada boş boş kelimelerle ağlayın durun daha da uğraşılmaz sizinle
Sana söylememiştim ama yarası olan gocunmuş demek ki :grin:. Her postun altına instagram adresini vermeyi bırak. Burası dating sitesi değil. Yalnız erkek arıyorsan kendine yanlış yerdesin.

Back
Top Bottom