1.8 Bannerlord En İyi Modlar - Nexus Koleksiyonu

Users who are viewing this thread

Nexus Collections Nedir ?
Nexus Mod bir süre önce yeni bir özellik ekledi sitesine. Collections alanı açıldı.
Bu koleksiyonlar uyumlu modları toplu olarak indirmeye ve ayarlar, kurulumlar vb. şeyler ile uğraşmadan direk oyununuzu oynamanız için hazırlanıyor.
Hata alır mıyım çalışır mı vb. sorularla çoğunlukla boğuşmamış oluyorsunuz.

Bannerlord 1.8 sürümü için nexus mod da koleksiyon yayınladım.
Eklememi istediğiniz veya herhangi bir sorunuz var ise çekinmeden benimle paylaşabilirsiniz.

n24pae1.png

1.8 Bannerlord - Best Mods
(Başlığa tıklayarak koleksiyona gidebilirsiniz)

Oyundaki her şey sizin için test edildi. Oyunun dengesini bozmadan eğlencenizi arttırın!

Oyuna yeni bir başlangıç yapmalısınız.
Lütfen beğenme ve çalışıyor/başarılı butonlarına tıklamayı unutmayınız.

Hata almamak için mod yükleme sırası sıralamasını linkteki dosyadan içeri aktarın veya manuel olarak ayarlayın.
1.8 Bannerlord - Best Mods - Forum - Revision 5 - BUTRLoader - Import File

Aktif Mod Sayısı: 38
2zzzqsy.png

Güncellemeler:

Revizyon 5 (Bir önceki revizyonu kullananların kayıtlarını bozmaz.):

EKLENDİ:
- RTS Camera Updated - Command System
- Companion Party Control Removed:

KALDIRILDI:
- Control Ally Character After Death

Revizyon 4 (Bir önceki revizyonu kullananların kayıtlarını bozmaz.):

EKLENDİ:
- Just Let Me Fight
- No Bandits No Cry (Don't forget to set your settings own in-game)
- True Quality Modifiers
- True Ransoms

Revizyon 3 (Bir önceki revizyonu kullananların kayıtlarını bozmaz.):

EKLENDİ:
- Gerçek Savaş Ganimetleri
- Gerçek Eşya Değerleri
- Birlik Sıralaması
- Meşaleni kaldır
- Daha iyi HUD

Revizyon 2

EKLENDİ:

Improved Garrisonse:
1.8 Destek geldi.

KALDIRILDI:

Bandit Militias:
Yapımcı Haydut Militas 1.8 için dosyayı kaldırdı. Şu anda bazı çökme sorunları var.

Profitable Workshops:
Oyunu çok kolaylaştırdığı için kaldırıldı.

Last edited:
Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık. Şu an modsuz bir şekilde tek kişilik oyunu sürdürüyorum ama bitirince modlu bir oyuna başlamayı düşünüyordum. Modları tanımam ve hata almadan hızlıca adapte olmak için çok güzel içerik olmuş.

Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık. Şu an modsuz bir şekilde tek kişilik oyunu sürdürüyorum ama bitirince modlu bir oyuna başlamayı düşünüyordum. Modları tanımam ve hata almadan hızlıca adapte olmak için çok güzel içerik olmuş.
Yorumun için teşekkürler. Evet koleksiyonlar çok kolaylaştırdı işi. Umarım yakın zaman mod kullanmaya başlarsın.

Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler. Nexus'un böyle bir özellik eklemesi de isabetli olmuş. Böylece herkes kendi oynadığı mod paketini ekler veya hazır paketi indirip üzerine ekleme yapar.

1.8. ana güncellemesi tekrar geldiği zaman bir çoğu yeniden revize olacak bu sefer ağır bir güncelleme gelecek diye tahmin ediyorum. İçimde ki diğer ses ise 10 gün içerisinde olacağını söylüyor, bakalım :smile:

1.8. ana güncellemesi tekrar geldiği zaman bir çoğu yeniden revize olacak bu sefer ağır bir güncelleme gelecek diye tahmin ediyorum. İçimde ki diğer ses ise 10 gün içerisinde olacağını söylüyor, bakalım :smile:
Beta 1.8 de çalışan çoğu mod ufak tefek düzeltmeler ile toparlar diye düşünüyorum. Eğer tahmin ettiğin gibi ağır ve oturaklı bir şeyler gelecekse memnun kalırım. Modlar tekrar yapılabilir yeter ki orijinali daha iyi olsun :grin: Ama bir süredir ses soluk çıkmıyor. İyiye işaret olabilir.
Şuanlık en çok beklediğim müzik ekleme desteği. Desteği rehberi ile gelsin hemen kolları sıvayacağım :grin:

Gamescom da bu gelecek sürüm mü oynatılacak yoksa gelecek güncellemeden daha öte bir şey mi görücez ?

Zevk meselesi her zaman mod işi o yüzden kendim araştırıp seçmem daha iyi bence.Hazır başkasının save'ine devam gibi geliyor bana :grin: Nexus'un yeni olayı güzel bir olay ama.

Beta 1.8 de çalışan çoğu mod ufak tefek düzeltmeler ile toparlar diye düşünüyorum. Eğer tahmin ettiğin gibi ağır ve oturaklı bir şeyler gelecekse memnun kalırım. Modlar tekrar yapılabilir yeter ki orijinali daha iyi olsun :grin: Ama bir süredir ses soluk çıkmıyor. İyiye işaret olabilir.
Şuanlık en çok beklediğim müzik ekleme desteği. Desteği rehberi ile gelsin hemen kolları sıvayacağım :grin:
harbi ya müziği 0.09'a getiriyorum artık o kadar baydım :grin:

Revizyon 4
(Bir önceki revizyonu kullananların kayıtlarını bozmaz.):

EKLENDİ:
- RTS Camera Updated - Command System (Sonunda Geldi !)
- Just Let Me Fight
- No Bandits No Cry (Don't forget to set your settings own in-game)
- True Quality Modifiers
- True Ransoms

7lfd8ml.png

Koleksiyon, sıralama listesinde 1. sırada ! Eğer koleksiyonu kullanıyorsanız ve memnun iseniz çalıştığına dair oylama ve beğenme işlemlerini yaparak, daha fazla insana ulaşması için destek verebilirsiniz.

-----

Revizyon 5 (Bir önceki revizyonu kullananların kayıtlarını bozmaz.):

EKLENDİ:
- Companion Party Control

KALDIRILDI:

Back
Top Bottom