1.8.0 Silinen veya Zorlaşan Özellikler

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunun menüsü çok güzel olmuştu. Tüm her şeyi özelliklere göre sıralayabiliyorduk. Bir sayfaya girdikten sonra geri gidince menü aynı yerde kalıyordu aşağıya kaymıyordu. Bu kadar arayüz özelliğini silip niye tekrar eski haline getirdiniz? Ve para kasmak niye bu kadar zorlaştı. Oyun lan bu oyun. Kervan kuruyoruz 3 kuruş para veriyor, atölye kuruyoruz 23k istiyor 150 dinar veriyor.

Dükkan seçimlerin yanlıştır değiştir dene dostum.
Herşey en maksimumda olsun atölye ve kervanlardan kazanabileceğin maksimum para 5k civarı ama benim giderim bazen 15-20kyı buluyor, 22.5a kurduğum kervan daha parasının yarısını çıkaramadan yağmalanıyor, atölye ve kervan çok zayıf malesef. Hiç uğraşmayın demircilik yapın.

Herşey en maksimumda olsun atölye ve kervanlardan kazanabileceğin maksimum para 5k civarı ama benim giderim bazen 15-20kyı buluyor, 22.5a kurduğum kervan daha parasının yarısını çıkaramadan yağmalanıyor, atölye ve kervan çok zayıf malesef. Hiç uğraşmayın demircilik yapın.
O da çok ruhu kaçırıyor usta. Orada bir savaşta 50 kişi kesmişim, gidip kılıç dövüyorum :smile:

Back
Top Bottom