Resolved 1.5.8 Hotfix İkonlar gözükmüyor ve harita yüklenmiyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.8
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
1.5.8 Hotfix'ten sonra ikonların gözükmemesi problemi devam ediyor, envanter, şehir içindeki npc resimler vs. gözükmüyor. oyunun başlarında düzgün bir şekilde yüklerken, 15-20dk sonra yüklememeye sadece loading ikonu gözükmeye başlıyor.

ikonlardan sonra şimdide harita bu şekilde oldu yardım bekliyorum artık oynanmıyor. 1.5.8 de açtığım için savemede dönemiyorum.
4bPyax.jpg

Grafik ayarını değiştirincede böyle oldu, herşey çok kötü şuan :smile:
r6XVq5.jpg

Last edited:
lütfen ilk bu sorunu çözün,oyun zevkini bu kadar baltalayan bir hata görmedim daha önce.

Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?

Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?
ben hala yaşıyorum.ticaret menüsündeki itemler,şehirdeki eşraf ikonları,harita üzerindeki karakter ikonu kayboluyor sürekli.

Konu, QA ekibimize iletildi ve şuan üzerinde çalışılıyor. Onlardan geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Bildirdiğiniz için teşekkürler!

Konu, QA ekibimize iletildi ve şuan üzerinde çalışılıyor. Onlardan geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Bildirdiğiniz için teşekkürler!
Teşekkürler, oynamak istiyoruz fakat çok can sıkıcı bir durum ve ciddi manada oyun zevkimizi baltalıyor. ilginiz için teşekkürler.

devam ediyor mu hata yeni güncelleme ile deneyen var mı?
ediyor, eskiden en azından sadece yükleniyor şeklinde gözüküyordu. şimdi ise şehirdeki eşraflar falan simsiyah gözüküyor. şu sorun hala nasıl çözülemedi anlamak güç.

Aynı sorunu yaşıyorum. Sorun 1 aydır çözülmemiş. Yabancı forumlarda da bu sorundan bahsediliyor. Acilen çözüm bulunması gerek.

Back
Top Bottom