Need More Info 1.5.2 Sefer Haritası Ağaç Texture Bozukluğu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.2
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Unique

Grandmaster Knight
Linkten görüleceği üzre ağaçlar yakınında olmama rağmen sanki en uzak mesafeden bakıyormuşcasına bulanık ve detaysız gözüküyor. FOTOĞRAF

Bu arada bi Allah'ın kulu buraya direkt fotoğrafı koymayı öğretir mi lütfen ya :grin:

Bu arada bi Allah'ın kulu buraya direkt fotoğrafı koymayı öğretir mi lütfen ya :grin:
ss.png

Merhabalar, tercih ettiğiniz oyun ayarlarını bizimle paylaşır mısınız? Eğer düşük ayarlarda oynuyorsanız böyle görünmesi normaldir. Oyun dosyaları içerisinde "shaders" klasörünü ve "steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\TileSets" adresindeki dosyaları silip oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra da sorun devam ediyor mu?

Merhabalar, tercih ettiğiniz oyun ayarlarını bizimle paylaşır mısınız? Eğer düşük ayarlarda oynuyorsanız böyle görünmesi normaldir. Oyun dosyaları içerisinde "shaders" klasörünü ve "steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\TileSets" adresindeki dosyaları silip oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra da sorun devam ediyor mu?
yüksek ayarlarda oynuyorum, geçen Arda abiye de bu ayarların dosyasını yollamıştım aslında. Hemen deniyorum dediğinizi de.

Oyun dosyaları içerisinde "shaders" klasörünü ve "steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\TileSets" adresindeki dosyaları silip oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra da sorun devam ediyor mu?
Denedim, halen sorun devam etmekte. Elimde bu yükleme mesafeleri sorunlarını birleştirdiğim video var, yine Arda beye iletmiştim isterseniz buraya tekrar atabilirim.

Back
Top Bottom