1.5.10 İkmal Hattını Kesintiye Uğrat Görevi

Users who are viewing this thread

szcenyz

Regular
1.5.10'yla çok mutluydum şahsen. Henüz çoğu şey hala aynı da olsa yine oynamamı rahatlattı fakat bu komplo görevleri ki zaten oyun açısından ne kadar önemli bilmiyorum yapmayı da hiç sevmiyorum. O kadar krallıkla savaştayken sürekli bir görev çıkıyor. Şimdi asıl sorunuma geleyim çünkü daha gelmedim :grin:. Komplo görevlerinden bir tanesi olan kervan görevini yaptım ama ne alakaysa Batanya ile savaşa girdim. Komplo kervanının üstünde Batanya bayrağı vardı ama sonuç olarak komplo kervanı diye saldırdım. Ordum güçlü olmasına rağmen 30'a yakın asker kaybettim. Bu komplo askerleri sanki çok mu güçlü olmuş, kalabalık olmasak kaybedecektik. Kalradya'da böyle askerlere sahip lord ya da kral yoktur herhalde. Batanya ile savaşa girmem normal mi, yoksa bir hatadan dolayı mı, Ayrıca komplo askerleri çok mu güçlü yoksa bana mı öyle geldi?

Last edited:
Güncelliyorum konuyu sorunum çözüldü ama şu şekilde çözüldü, biriyle konuşacağım zaman devam etmek için tıkla yazan yerde tıkladığım zaman oyun crash veriyor. Kaç günlük save gitti ama sorunum da çözülmüş oldu:wink:.

Back
Top Bottom