Need More Info 1.4.3 - The application faced a problem. Hatası

Users who are viewing this thread

Merhaba. Bundan daha önce oyunu Steam üzerinden oynuyordum. Herhangi bir sorun yaşamamıştım. Steam üzerinden oyunu silip Epic Games üzerinden almaya karar verdim. Dün yükledikten sonra girdim ve 10-15 dakika kadar oynadıktan sonra bu hatayı vermeye başladım. İnternette bulunan birçok çözümü denedim fakat hiçbir türlü sonuca ulaşamadım. Bazen oyuna girer girmez atıyor Bazen de 10 dakika sonra, savaştayken ya da savaştan çıkarken. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Hatanın tam ismi: The application faced a problem. We need to collect necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files now?

Merhabalar, crash raporu yolladıktan sonra size verilen Crash ID yi paylaşır mısınız lütfen. Ve oyuna yüklü bir mod varsa lütfen bana bildirin.

Merhabalar, sorunun modlardan mı yoksa oyunun kendisinden mi kaynaklandığını anlamak için modları kaldırıp oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlar mısınız lütfen. Mod dosyalarını oyun klasöründen elle kaldırdığınızdan emin olun lütfen bazı modları devre dışı bırakmak tek başına yeterli olmuyor. Modları kaldırıp oyun bütünlüğünü sağladıktan sonra yeni bir oyuna başlayın. Eğer sorun modsuz yeni oyunda da devam ediyorsa lütfen bana bildirin.

@uçanbiblo Ortalama 45 dakika kadar sorunsuz oynadım. NPC'den çıkışta yine aynı hatayı verdi. Modlu halinde genelde savaş sırasında oyundan atıyordu. Şimdi NPC'den çıkışta aynı hatayı verdi.

oyunu indirimde 120 tl ye aldım steam dan.ve yeni pc ye geçince oynamaya başladım.ilk 2 gün hiçbir sıkıntı yok.öyle gelişmek için çapulculara filan saldırıyorum.daha sonra tam mounchg ile konuşacakken bi baktım hata verdi.application hatası.ve o arada tam adamla konuşacazktım.ve diyalog sahnesi farklıydı.başta oyun buga girdi zannettim.tekrar aç kapa yaptım.ve güncelleme ile bu hale getirildiğini gördüm.ve güncellemeden sonra başta oyun müziği cızırtılı gelmeye başladı.ve bu 2 saat devam etti.daha sonra müzik sesini sıfıra aldım.ve o gün her şey düzeldi.daha sonraki gün.oyuna ilk bastığımda hiç bir değişiklik olmadı.tekrar bastım dediki.çeviri...oyun bir önceki oturumda çöktü.güvenli modu aktifleştirmek istermisin dedi.ve ben evet dedim.oyuna girdim.ve kayıttan devam ettim.2 dk geçti yine application hatası.bu sefer girerken yine sordu güvenli modu aktifleştirmek istermisin diye.bu sefer hayır dedim.yine oyunda 2 dk kaldım.ve yine application hatası.bunu 15 kez tekrarladım.pc yi 5 kez aç kapa yaptım.hiç bir şey değişmedi.ayrıeetten hiç bir şey indirmedim.oyunu nasıl verdiyseniz.sadece oto save yi sildim ve kendim kayıt oluşturdum.bu kadar.onun dışında pc kaldırıyormu diye özel savaşta 500 vs 500 ultra ayarlarda denedim.onun dışında ne verdiyseniz bize onla oynadık.bende mod kısmında 5 adet şey yazaıyor.stroy mod sandbox sandbox core native custom battle bu kadar.ayrıetten hiç bir şey indirmedim.oyunda 39 saat yaptım 4 günde.ve tam 120 tl para bayıldım oyuna.lütfen şu lanet şeyi düzeltin.bug kabul edilir.ama crash direk oyunu oynamamı etkiliyor.ve bir diğer ilginç kısım ise savaşta hiç crash yemedim.hep haritada dolaşırken yedim.tesadüf büyük ihtimal ama yine de söyliyim dedim.oyunda 500 vs 500 de bile fps drop yok.en az 55 fps alıyorum.lütfen şu hatayı 1 haftaya düzeltin.çünkü en çok sevdiğim oyun bannerlord.yani sırf şu oyunu oynayabilmek için bile pc aldım diyebilirim.lütfen şu lanet hatayı düzeltin.yoksa AYIP EDERSİNİZ.

Merhabalar, sorunun modlardan mı yoksa oyunun kendisinden mi kaynaklandığını anlamak için modları kaldırıp oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlar mısınız lütfen. Mod dosyalarını oyun klasöründen elle kaldırdığınızdan emin olun lütfen bazı modları devre dışı bırakmak tek başına yeterli olmuyor. Modları kaldırıp oyun bütünlüğünü sağladıktan sonra yeni bir oyuna başlayın. Eğer sorun modsuz yeni oyunda da devam ediyorsa lütfen bana bildirin.
Merhaba iyi günler

son 3 gündür oyuna girdikten 10-15 dk sonra gelen upload files hatası alıyorum,
herhangi bir beta ya da mod kullanmıyorum , bütünlüğü de doğruladım fakat sürekli bu sorunla karşılaşıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum , iyi günler .

Hocam crash durumlarında kesinlikle modları devre dışı bırakmanızı öneriyorum. Modlar siz fark etmeden oyunu bozabiliyor.

@Wattman en son yine attı. @uçanbiblo 'nun dediklerinin hepsini uyguladım. Modları sildim, oyun dosyalarını doğruladım. Yine aynı hatayı aldım.
Merhabalar, sorunu tekrar oluşturabileceğimiz modsuz yeni oyuna ait bir kayıtlı oyun dosyanız varsa lütfen http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyin. Dosyayı teşhis edebilmem için lütfen bu gönderinin linkini açıklama kısmına yapıştırın.

Back
Top Bottom