1.4.3 ne zaman gelicek? (Tarih veremediler ama yakın zamanda çıkıcakmış)

Users who are viewing this thread

Son yayınlanan Blog içerikli videoda ay sonuna kadar yetiştirmeye çalışacağız denmişti. Ama o kadar erteleyeceklerini sanmıyorum, bence haftaya pazartesi ya da cuma gelmiş olur.

Üzerinde çalışıyoruz, bir tarih veremeyiz ancak en kısa sürede diyebiliriz sanırım.
merhabalar, iyi çalışmalar
daha önce 2 günde bir yama gelirdi korona zamanı. şimdi yamalar 2 ayda bir sanırım? içerik olarak oyun mekanikleri hakkında bilemem ancak oynanış açısından fark göremedim. demek ki oyun mekaniklerinde önemli değişiklikler oluyor ki hem eskisine göre daha rahat çalışma imkanı var hemde oyun ilerlemiş vaziyette olmasına rağmen yama çıkma süreleri uzuyor.
1- erken erişim bitmeden oynanış içeriği hakkında yenilik düşünülüyor mu?
2- oyunun tam sürüme geçmesi için ön görülen bir tarih var mıdır acaba? tabiki Allah-u Teala bilir, örneğin 31 aralık 2020 tarihinde yetiştirmeye çalışıyoruz gibi bir hedef var mıdır firmada?
teşekkürler.

merhabalar, iyi çalışmalar
daha önce 2 günde bir yama gelirdi korona zamanı. şimdi yamalar 2 ayda bir sanırım? içerik olarak oyun mekanikleri hakkında bilemem ancak oynanış açısından fark göremedim. demek ki oyun mekaniklerinde önemli değişiklikler oluyor ki hem eskisine göre daha rahat çalışma imkanı var hemde oyun ilerlemiş vaziyette olmasına rağmen yama çıkma süreleri uzuyor.
1- erken erişim bitmeden oynanış içeriği hakkında yenilik düşünülüyor mu?
2- oyunun tam sürüme geçmesi için ön görülen bir tarih var mıdır acaba? tabiki Allah-u Teala bilir, örneğin 31 aralık 2020 tarihinde yetiştirmeye çalışıyoruz gibi bir hedef var mıdır firmada?
teşekkürler.

2023 e anca çıkar gibi

Üzerinde çalışıyoruz, bir tarih veremeyiz ancak en kısa sürede diyebiliriz sanırım.
arda hocam belki cevap veremeyeceksin ama ben yine de sorayım :grin:
yeni gelecek patch daha çok mp ağırlıklı mı olacak,yoksa biz single oyuncuları da bişeyler bekleyebilir miyiz ?

Lütfen Warband nasıl içine çektiyse, Bannerlord da içine çeksin bizi. Warband'deki savaş sonrası toplanmalar bile oyuna çok şey katıyordu. Bir süredir oynamıyorum Bannerlord'u ve oynadığımda hiçbir değişiklik görememekten korkuyorum.

Back
Top Bottom