1.4.3. Beta Da Göze Çarpan Yenilikler

Users who are viewing this thread

Yağmalanan köyün veya kuşatılan kalenin üstünde o olaya ilişkin simgelerin çıkması gözüme çarptı. Böyle arayüz yenilikleri güzel ama daha çok oyunun EA olduğundan dolayı kısıtlanan özelliklerinin yavaş yavaş entegre edilmesini istiyorum.

Yağmalanan köyün veya kuşatılan kalenin üstünde o olaya ilişkin simgelerin çıkması gözüme çarptı. Böyle arayüz yenilikleri güzel ama daha çok oyunun EA olduğundan dolayı kısıtlanan özelliklerinin yavaş yavaş entegre edilmesini istiyorum.
bu özellik zaten önceki betada vardı ve katılıyorum bu tarz harita üzerinde de arayüz yenilikleri yapılması gerekiyor, dünyada neler oluyor bilmemiz açısından

bende oyunu açarken 1.4.2 yazıyor nasıl 1.4.3 e geçiş yapıcam (güncellemeyi indirdi)
1.4.2 zaten güncel hali. 1.4.3 beta oluyor, eğer yeterince bug var daha çok olmasın diyorsan betaya geçme.

Oto block olayı Multiplayer kısmına da mı gelmiş. Eğer öyleyse yazık olmuş oto block'un kaldırılması güzel bir yenilikti oyuna zorluk katıyordu.

Oto block olayı Multiplayer kısmına da mı gelmiş. Eğer öyleyse yazık olmuş oto block'un kaldırılması güzel bir yenilikti oyuna zorluk katıyordu.
Multiye geldiğini sanmıyorum, singlea gelmiştir bence.

Gördüğüm kadarıyla en büyük yenilik crashlerin oyuncuyu yıldırmasındaki başarısı. Sözde 3 tane oto save yapıyor. Üçüne de tıklar tıklamaz crash veriyor. Yeni sefer çöp oldu.
Bir başka güzel yenilik de türkçe çeviri konusunu tamamen devre dışı bırakmaları olmuş. Zaten hatalı ve yarım yamalaktı iyice rezil etmişler. 2 ay önce galiba oyun metinlerini çeviri bürosuna verdik yükleyeceğiz diyorlardı. Anlaşılan çalıştıkları büro da kendileri gibi ağırdan almayı seviyor.
Yani ne desem bilemiyorum. Güldük eğlendik falan da bu iş olmadı gibi ya...
kardeşim bende 1.4.1 den beri oynuyorum 100+ saat var oyunda. toplamda 2 kez crash aldım istersen komple bi sil oyunu makinenide formatla temiz bir kurulum yap kuvvetli ihtimal sorunun çözülür

valla ben sürümü doğrumu bilmem ama, biri yoldaşınızı veya cocugunuzu esir aldıgında, eğer bi yere mahkum etmeden haritada yakalayıp yenerseniz, vsvsvs esir edenleri savaşta yeninca artık özgür diyor ve nerde yendiyseniz orda sıfır birlik olarak doguyor yani bi şehirde veya kalede dogmuyor.

yenilikler falan iyi hoş da oyunu oyun yapan bir iki tane mod kuruluydu. yeni betada hiçbiri çalışmıyor en çok ona üzülüyorum. ama bunun dışında gayet iyi o yüzden geri de dönemedim eski sürümlere :grin:

yenilik görebilen olursa paylaşır :grin: daha adamlar 1 aydır (hiçbir mod kullanmadım) kimle savaşa girersem gireyim çöküyor kaç defa raporladım ne 1.4.2 ne 1.4.3 te öyle bi düzeltme olmamış sağolsunlar nadiren oluşan her çökmeyi düzeltiyorlar benim ana sorunuma hiçbir çözüm yok çok teşekkürler 1 aydır ben bunu mu bekledim?

Az önce oyunu sildim. Katlanılacak gibi değil. Ben de hiç bir krallığa savaş açamıyorum. İlişkiyi kötü etkileyecek bir davranış crash sebebi. Bir kaç sene sonra yükler oynamaya çalışırım. O zamana büyük ihtimalle Bu crashların yarısı falan çözülmüş olur.

Az önce oyunu sildim. Katlanılacak gibi değil. Ben de hiç bir krallığa savaş açamıyorum. İlişkiyi kötü etkileyecek bir davranış crash sebebi. Bir kaç sene sonra yükler oynamaya çalışırım. O zamana büyük ihtimalle Bu crashların yarısı falan çözülmüş olur.
hocam benim savemde an itibariyle sorun çözüldü beta 1.4.3 oynuyorum bilginiz olsun

Aylar sonra oyunu yeniden yükleyip bir gireyim dedim. Benim ilk gözüme çarpan yenilik; karakter oluşturup oyuna girerken çökmesi oldu. Daha birkaç ay daha var anlaşılan. Kenara atıp beklemeye devam.
Herhangi bir mod kuruldu mu daha önce? Steam üzerinden dosyaları doğrulamayı deneyip tekrar girer misiniz?

Back
Top Bottom