1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

Beta Nasıl

• Total voters
    80

Users who are viewing this thread

Oyun boş falan değil 150 saat oynata bilen bir oyuna boş demekte ayrı bir kafa

Kardeşim olay 150 saat oynamak değil istrsen 500 saat de oynarsın o 150 saat'in hikaye modu için söylüyorum özellikle içeriği boşsa ne zevk alırsın amaç yok hikaye yok görevler yok dandirik dandirik bir görevler, diploması yok o yok bu yok oyundan 150 saati gir kaleleri al başka bir amaç yok ilk 10 dk hikaye gerisi boş beleş görev içerikleri kötü sıkıcı sürekli aynı şey dönüyor bi ilerleyiş yok bunnlardan bahsediyorum.

Meraklandığım bir konu var bunun cevabını sayın yetkililerden alabilirsem ona göre sevinçle tam sümü beklicem. Ana görev yok gibi bir şey en azından benim gördüğüm öyle komployu durdur görevine geldim oyun aşırı sıkıcı bir hal almaya başladı zaten buraya kadar 0 diploması ile geldim çünkü diplomasi yapılmıyor yokmuş sanırım veya düzeltilcekmiş falanmış.

Sorum şu şekilde Tam sürümde ne gibi farklılıklar olacak şimdi ki oyundan ? performans'ı falan sormuyorum ana hikaye oynanışı ve multiplayer için yenilikleri soruyorum.

Kardeşim olay 150 saat oynamak değil istrsen 500 saat de oynarsın o 150 saat'in hikaye modu için söylüyorum özellikle içeriği boşsa ne zevk alırsın amaç yok hikaye yok görevler yok dandirik dandirik bir görevler, diploması yok o yok bu yok oyundan 150 saati gir kaleleri al başka bir amaç yok ilk 10 dk hikaye gerisi boş beleş görev içerikleri kötü sıkıcı sürekli aynı şey dönüyor bi ilerleyiş yok bunnlardan bahsediyorum. Meraklandığım bir konu var bunun cevabını sayın yetkililerden alabilirsem ona göre sevinçle tam sümü beklicem. Ana görev yok gibi bir şey en azından benim gördüğüm öyle komployu durdur görevine geldim oyun aşırı sıkıcı bir hal almaya başladı zaten buraya kadar 0 diploması ile geldim çünkü diplomasi yapılmıyor yokmuş sanırım veya düzeltilcekmiş falanmış. Sorum şu şekilde Tam sürümde ne gibi farklılıklar olacak şimdi ki oyundan ? performans'ı falan sormuyorum ana hikaye oynanışı ve multiplayer için yenilikleri soruyorum.

Hocam az bişey oyun mekaniğini anlasaniz tam sürümde çok daha fazlası olacağını anlarsınız.Erken erişim notunda mesela pek çok karaktere seslendirme yapılacağı belirtilmiş.Suan hangi karakterde seslendirme yapılı durumda?Şuan oyunun ana gorevi yok.Cunku henuz oluşturulmamış daha.Tum modculara açık halde oyun, bunu her firma yapmaz.Yine özel bir türkçe forumu var.Hangi oyunun yapımcılarına hitaben yazı yazabiliyorsunuz böyle?Gidin ingilizce öğrenin yazın forumlarda,nitekim bu ets2 Türkiye modu değil demi.Henuz içi bomboş olan bir oyunu 150 Saat oynamışsınız laf ediyorsunuz burada. Oyun her güncellemede daha iyiye gidiyor.Bakin son güncellemede 160 tane lord eklendi.Bu takdir edersiniz ki 1 günde olacak birşey değil.Yapimcilar eminim ellerindeki havuzu, oyuna en iyi optimize edecek şekilde sunmaya gayret ediyorlar.

Hocam az bişey oyun mekaniğini anlasaniz tam sürümde çok daha fazlası olacağını anlarsınız.Erken erişim notunda mesela pek çok karaktere seslendirme yapılacağı belirtilmiş.Suan hangi karakterde seslendirme yapılı durumda?Şuan oyunun ana gorevi yok.Cunku henuz oluşturulmamış daha.Tum modculara açık halde oyun, bunu her firma yapmaz.Yine özel bir türkçe forumu var.Hangi oyunun yapımcılarına hitaben yazı yazabiliyorsunuz böyle?Gidin ingilizce öğrenin yazın forumlarda,nitekim bu ets2 Türkiye modu değil demi.Henuz içi bomboş olan bir oyunu 150 Saat oynamışsınız laf ediyorsunuz burada. Oyun her güncellemede daha iyiye gidiyor.Bakin son güncellemede 160 tane lord eklendi.Bu takdir edersiniz ki 1 günde olacak birşey değil.Yapimcilar eminim ellerindeki havuzu, oyuna en iyi optimize edecek şekilde sunmaya gayret ediyorlar.

katılıyorum

Düzeltme yapıyorum: 160 lady o lord değil, yanlış bilgi olmasın. Bir de bir kaç tane genç lord eklenmiş.

Dostum 8-10 yıl ve sonrasında olan bu sonuç bunu kabul etmeyerek fanboyluk yapmayın bir çoğunuz bu oyunu bilmezken ilk m&b yi oynuyorduk warband çıktı klan maçları yapıyorduk v.s neyse konu bu değil. Sinirlendiğimiz nokta 10 yıl ve erkem erişimde hiç bir şeyin olmaması neden yani ? erken erişimi daha iyi bekliyorduk umduğumuz gibi çıkmadı sanki oyunu çıkmadan bi kaç ay önce yapmışlar bize sunmuşlar gibi bir erken erişim var karşımızda. Türkçe forum tabi yapıcak Türk yapımı bir oyun hangi Türk yapımı oyunun türkçe erişim forumu yok ? bu konuyu da geçelim. Daha bir çok insan var oyunu şuan oynamayan steam den ilk çıktığı zaman ve şimdiki zaman da oynayan oyuncu sayısını karşılaştırabilirsiniz. İnsanlar saldı oyunu oynamayı oyuncu sayısı bile düştü. Bu erken erişim çok daha iyi bir erken erişim olabilirdi.

Benim oyun public 1.4.0 da Save dosyamdan devam ediyorum. Diplomasi butonları çalışmıyor. Sizde çalışıyor mu? (Kendi krallığım var)

Back
Top Bottom