1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

Beta Nasıl

• Total voters
    80

Users who are viewing this thread

açılırsa bakacağız henüz giremedim crash veriyor... ayrıca daha 15 dk olmadan beğendiniz mi diye konu açmakta çok saçma millet 2-3 saat oynayıp deneyimlemeli...
Hocam 2-3 saat sonra girip cevap verilebilir bu bir anket ben hemen cevap vermeye zorlamıyorum bu postu belki adam 2 saat sonra görcek

erken erişim bir oyunun betasını değerlendirmek çok saçma hele ki daha yayınlanır yayınlanmaz nasıl buldunuz diye sormak beni bir gülme tuttu hahah sırf konu açmak için konu açmayın

Ne saçma yorumlar geliyo biz değerlendirmesini yapmazsak ne anlamı kalır EA nın keşke yorumları beyninizi kullanmak koşuluyla paylaşsanız

Ne saçma yorumlar geliyo biz değerlendirmesini yapmazsak ne anlamı kalır EA nın keşke yorumları beyninizi kullanmak koşuluyla paylaşsanız
daha çıkalı bir saat olmuş sen değerlendirme istiyorsun insanlar önce bi güncellemeyi indireydi mantıksız olan bu

Beyler bakın siz saçma buldunuz ama yetkili sorunu benim (SAÇMA gördüğünüz) postuma bakıp cevap verdi

Yoğunluktan fırsat bulamıyoruz çoğu zaman. Türkçe foruma biraz daha vakit ayırmaya çalışacağız önümüzdeki dönemde.
Bence firma için de çok iyi olur. Çünkü Türkçe forumda bir sürü sorunun geri bildirimini kendi bulduğu önerileri özenle paylaşan arkadaşlar var. Geri dönüş alamayınca komünitenin de hevesi kırılıyor. Warband varken ben forumda etkin değildim mesela, o zamanlar hiç forumlarla aram yoktu zaten. Ama bu oyunun betasıyla beraber foruma benim gibi daha çok aktif olup fikirlerini sorunlarını paylaşan arkadaşlar var. Bu topluluk ilgiyi hakediyor sadece, bunu bilin.

Bence firma için de çok iyi olur. Çünkü Türkçe forumda bir sürü sorunun geri bildirimini kendi bulduğu önerileri özenle paylaşan arkadaşlar var. Geri dönüş alamayınca komünitenin de hevesi kırılıyor. Warband varken ben forumda etkin değildim mesela, o zamanlar hiç forumlarla aram yoktu zaten. Ama bu oyunun betasıyla beraber foruma benim gibi daha çok aktif olup fikirlerini sorunlarını paylaşan arkadaşlar var. Bu topluluk ilgiyi hakediyor sadece, bunu bilin.

Katılıyorum her konuya cevap vermelerini beklemiyoruz ama ara sıra uğrayıp geri bildirim toplamaları oyunun gelişimi için faydalı olacaktır. Global forum daha aktif olabilir ama diğer forumlarda tamamen ölü değil. İnsanlar zamanlarını ayırıp geri bildirimlerini ve hataları paylaşıyor. Ama uzun zamandır geri dönüş alamıyorlardı.

Back
Top Bottom