⚔️ Pangea Gaming ⚔️ - pangeagaming.com - Admin Alımları Açık

Users who are viewing this thread

Oyuncu Adınız:Alterspieler
Yaşınız:16
Mensubu Olduğunuz klan: Ikoria Knights
Yönetici Tecrübeleriniz:Native de yönetici tecrübem yok bu ilk olacak (tabi kabul edilirse)
Sunucu Adı:sad:TR_FIGHT_ARENA/Deatmatch/DUEL):TR_FIGHT_DEATMATCH
Steam Adresiniz: link kısmında sorun yaşadım steam ismim:[IK]44thAlterspieler

New_Game said:
Oyuncu Adınız:Alterspieler
Yaşınız:16
Mensubu Olduğunuz klan: Ikoria Knights
Yönetici Tecrübeleriniz:Native de yönetici tecrübem yok bu ilk olacak (tabi kabul edilirse)
Sunucu Adı:sad:TR_FIGHT_ARENA/Deatmatch/DUEL):TR_FIGHT_DEATMATCH
Steam Adresiniz: link kısmında sorun yaşadım steam ismim:[IK]44thAlterspieler
Başvurunuz Kabul Edildi.

Oyuncu Adınız : Firex
Yaşınız : 17
Mensubu Olduğunuz klan  IK
Yönetici Tecrübeleriniz : NW DE VE PK DA VAR AMA NATİVDE YOK
Sunucu Adı DeathMatch
Steam adres : [link kısmında sorun var]  42nd | Firex -IK-

firexi almakla siz bilirsiniz sayın hasan bey, şahsen PK'daki tecrübeleri şunlar; raidde kendi tarafına yardım etme, ''rol'' içi NLR bozma, raidde karşı tarafı black armorla izleyip diğer tarafa haber verme (ki bu konuda bir şikayet açılmıştı sunucunun forum adresinde) admin passla kendi hayatını yaşama, ve maksimum A rütbesinde olması...

Mafya Babası Hawkeye said:
firexi almakla siz bilirsiniz sayın hasan bey, şahsen PK'daki tecrübeleri şunlar; raidde kendi tarafına yardım etme, ''rol'' içi NLR bozma, raidde karşı tarafı black armorla izleyip diğer tarafa haber verme (ki bu konuda bir şikayet açılmıştı sunucunun forum adresinde) admin passla kendi hayatını yaşama, ve maksimum A rütbesinde olması...
Evvet geldi yine bir şeysansürlendi* bilmeyen bi arkadaş şimdi,hepsini teker teker anlatıyım cnm bnm.Uzun zamandır Kendi tarafım diye birşey yok bunu nerden çıkardın  bilmiyorum Her savaşta  Kiralık Askerim ve çoğunlukla serbest takılıyorum  Kendi tarafım diye birşey yok ha en son kendi factimiz açıldığında IK bu arada  o zamanlar adminliğe başlamamıştım cnm.Evet Nlr bozuyorum ki hiçbir zaman yaptığımı inkar etmem Banımıda paşa paşa yemişimdir çoğu zaman.Raidde karşı tarafa haber verme :sad:  Acaba kime verdim  ki çoğu facti sevmem  Bana açılan şikayetde şunlardı ki 5-4 adminlik yaptım aktif olarak ve sadece 2 şikayet yedim  1 i  Oyuncu olarak taraf tutma olayıydı  o adama can verdiğim içindi [Sonucunda Olay anlaşıldı Köyde doktor olmadığı için can vermem uygun görüldü] 2.si Admin olarak adamı geçiştirip ban atmamdı,Ondada rütbe düştüm.Maksimum A rütbesindede olmadım  2 kere VA oldum 1inde az önce yazdığım gibi rütbe düştüm. Onun dışında  Passla hayatımı yaşama yazını anlamış değilim çünkü  ne anlatmak istediğini anlamadım ama tabi  sunucuda admin doluysa büyük şikayet olmadıkça  başka birilerini yollarım benden düşük rütbede.

Firex said:
Mafya Babası Hawkeye said:
Evvet geldi yine bir bok bilmeyen bi arkadaş şimdi,hepsini teker teker anlatıyım cnm bnm.Uzun zamandır Kendi tarafım diye birşey yok bunu nerden çıkardın  bilmiyorum Her savaşta  Kiralık Askerim ve çoğunlukla serbest takılıyorum  Kendi tarafım diye birşey yok ha en son kendi factimiz açıldığında IK bu arada  o zamanlar adminliğe başlamamıştım cnm.Evet Nlr bozuyorum ki hiçbir zaman yaptığımı inkar etmem Banımıda paşa paşa yemişimdir çoğu zaman.Raidde karşı tarafa haber verme :sad:  Acaba kime verdim  ki çoğu facti sevmem  Bana açılan şikayetde şunlardı ki 5-4 adminlik yaptım aktif olarak ve sadece 2 şikayet yedim  1 i  Oyuncu olarak taraf tutma olayıydı  o adama can verdiğim içindi [Sonucunda Olay anlaşıldı Köyde doktor olmadığı için can vermem uygun görüldü] 2.si Admin olarak adamı geçiştirip ban atmamdı,Ondada rütbe düştüm.Maksimum A rütbesindede olmadım  2 kere VA oldum 1inde az önce yazdığım gibi rütbe düştüm. Onun dışında  Passla hayatımı yaşama yazını anlamış değilim çünkü  ne anlatmak istediğini anlamadım ama tabi  sunucuda admin doluysa büyük şikayet olmadıkça  başka birilerini yollarım benden düşük rütbede.
Bu arada şuda aklıma geldi ''PK ADMİNLİĞİNDE'' BLACK ARMOR EN NEFRET ETTİĞİM İĞRENÇ BİR ZIRHTIR black armor asla giymem  onun yerine leydi kıyafetleri takarım.

Oyuncu Adınız :Ramirez_Kers
Yaşınız :16
Mensubu Olduğunuz klan : Kingdom Of Spain
Yönetici Tecrübeleriniz : zendar native swsinde adminlik yaptım
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL):FIGHT DEATHMATCH
Steam Adresiniz :grin:issToWorld

Oyuncu Adınız :Falcon
Yaşınız :19
Mensubu Olduğunuz klan:[KoPL]
Yönetici Tecrübeleriniz :nr98 sunucuları 42nd sunucuları
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL):TR_Fıght_Arena
Steam Adresiniz :https://steamcommunity.com/profiles/76561198336251197/

Firex said:
Oyuncu Adınız : Firex
Yaşınız : 17
Mensubu Olduğunuz klan  IK
Yönetici Tecrübeleriniz : NW DE VE PK DA VAR AMA NATİVDE YOK
Sunucu Adı DeathMatch
Steam adres : [link kısmında sorun var]  42nd | Firex -IK-

Başvurunuz Kabul Edilmiştir.

Falconcuk said:
Oyuncu Adınız :Falcon
Yaşınız :19
Mensubu Olduğunuz klan:[KoPL]
Yönetici Tecrübeleriniz :nr98 sunucuları 42nd sunucuları
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL):TR_Fıght_Arena
Steam Adresiniz :https://steamcommunity.com/profiles/76561198336251197/

Başvurunuz Kabul Edilmiştir.

RamirezT said:
Oyuncu Adınız :Ramirez_Kers
Yaşınız :16
Mensubu Olduğunuz klan : Kingdom Of Spain
Yönetici Tecrübeleriniz : zendar native swsinde adminlik yaptım
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL):FIGHT DEATHMATCH
Steam Adresiniz :grin:issToWorld

Başvurunuz Reddedilmiştir.

Oyuncu Adınız : Miltiades
Yaşınız :18
Mensubu Olduğunuz klan : Ikoria ve 44th
Yönetici Tecrübeleriniz : Native: WT5T Turnuva sunucusu -  Yine turnuva zamanı sizin verdiğiniz sunucu TR_Fight_ARENA  PK ve Napoleonic Wars tecrubelerim Napoleonic Wars : TR_Miltiades_GF - Persistent Kingdoms : OstwindRPG A / VengeanceRPG A / DarkAgeRPG GA / LastKingdomRPG HeadAdmin
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL): TR_FIGHT_DUEL
Steam Adresiniz :https://steamcommunity.com/id/miltiadespaternus/

Miltiades1453 said:
Oyuncu Adınız : Miltiades
Yaşınız :18
Mensubu Olduğunuz klan : Ikoria ve 44th
Yönetici Tecrübeleriniz : Native: WT5T Turnuva sunucusu -  Yine turnuva zamanı sizin verdiğiniz sunucu TR_Fight_ARENA  PK ve Napoleonic Wars tecrubelerim Napoleonic Wars : TR_Miltiades_GF - Persistent Kingdoms : OstwindRPG A / VengeanceRPG A / DarkAgeRPG GA / LastKingdomRPG HeadAdmin
Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL): TR_FIGHT_DUEL
Steam Adresiniz :https://steamcommunity.com/id/miltiadespaternus/

WT5T Turnuvasında yönetici veya hakem olarak bulunmadın.  Sunucularda her takım kaptanına adminlik verildi fakat siz bir maça bile katılmadan turnuvadan çekildiniz. Sonrasında adminlik şifresi zaten değişti. Lütfen 1 maç bile oynamadığın turnuvanın adını buraya yöneticilik deneyimi olarak yazma. Ki zaten oyuncu olarak katıldın yönetici olarak değil.

EDIT: Yok ben sunucu için yazdım dersen de, bu yöneticilik deneyimine girmiyor. Sadece hakem yoksa haritayı ayarlamanız için tüm takım kaptanlarına verildi.

Back
Top Bottom