◥◣◥◣ 40th Fusiliers of Line-Since 2015◥◣◥◣ II.Dönem-I.Sene

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar warband kısmında new post görüyorum heycanlanıyorum gözünüzü sevim şurda sohbet ettmeyin triggerlanıyorum,zaten ismi lazım değilin ismini her konuda görmekten sıkıldım.

Adam her bir şey den anlıyormuş gibi her yere izini bırakmış,anlamıyorum yani forumda da ağaca izini niye bırakıyorsun.Niye herkese abilik taslıyorsun?Neyse boş yere triggerlandım yine.Kusuruma bakmayın 40th ile hiç bir sorunum yoktur,Başarılar dilerim.

RZERO said:
Arkadaşlar warband kısmında new post görüyorum heycanlanıyorum gözünüzü sevim şurda sohbet ettmeyin triggerlanıyorum,zaten ismi lazım değilin ismini her konuda görmekten sıkıldım.

Adam her bir şey den anlıyormuş gibi her yere izini bırakmış,anlamıyorum yani forumda da ağaca izini niye bırakıyorsun.Niye herkese abilik taslıyorsun?Neyse boş yere triggerlandım yine.Kusuruma bakmayın 40th ile hiç bir sorunum yoktur,Başarılar dilerim.

40.Alay' da ki Borabey ve Dengizch özür diliyorum, konuyu bu kadar polemik ortamına getiren ayrıca arkadaşlar için de özür diliyorum, valla dostum seni bir gram bile tanımıyorum ki zaten bu konuyla ilgili özelden bir durum belirttim. Rahatsızlık verdiğim için özür diliyorum..

Bu hafta gittiğimiz çeşitli eventlerden.17-21 arası olan katılım ile son gaz devam.
gO52l2.jpg

Atlıykene
6J2rl7.jpg

Tarihin tekerrür etmesi nereden belli,uzun zaman da geçmemiş hem.10 ay sonra tekrardan 40.Alaydan nasibini alamamış yüzsüz insanlar geçmişte yaptıkları şeyi tekrar denedi ve maalesef(!) başarılı olamadılar.Şu oyunun sadece bir oyundan ibaret olduğunu anlamayıp gururunu çocukluğundan öteye alamayanlar bu alayda oyuncu ortamımızı daha fazla kirletemeyecekler.Kendileriyle hukukumuz olup hala bizimle kanka,kardeşim diye geçinecek olanlar bu saatten sonra kusura bakmasın,bir daha elimizin tersinden gayrı görecekleri şey kalmadı.

Uzun zamandır kilitli unutmuşuz,
Yaklaşık 1 yıldır 40.Alay 2.dönemini aktiflikle sürdürüyor.Albay Corneliu önderliğinde topluluğumuz Uluslararası yapıya mobilize olmuş durumdadır.Yenilikler ve açıklamaların bir metin şeklinde sunulması düşünülmektedir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom