şehir lordu olup haydutlardan dayak yemek

Users who are viewing this thread

şehir alıyorum hadi şehrim rahatlasın diyorum arka sokaga giriyorum 2-3 haydutları öldürdükten sonra üstüme ordu gibi geliyorlar ben 8-9 kişi adamlar 50-60 kişi agzımı bunumu kırıyorlar hani şehir lorduyuz ya şöyle haydutlar böyle dalacak gibi oldugunda arkadan 10-15 tane muhafız gelse siz kime artislik taslıyonuz deyip dalsa güzel olurdu lorduz ama az sözümüz geçmiyor muhafızlara tabi düz adam olsak neysede bide şu dialoglar falan artsa güzel olurdu zorlu savaş sonrasında böyle dostlar ile güzel bi sohbet veya aile ile güzel bir vakit geçiebilecek etkinlikler falan olsa güzel olurdu

Evet o kısıma bende gıcık oldum geçen dedim şu güzel şehrimi bi gezeyim ahaliyi sorayım sokak çetelerinin oraya gittim herifle muhabbete girdik sen kimsin falan çekti dedim siz hayırdırlar kimin mekanında kime iş koyuyorsunuz falan bi kişiyi dümdüz ettim sonra bi çullandılar linç oldum

Batanyalılarda bir tane hem tek el hem çift el olan bir kılıç var,onla baya doğruyorsun bunları sivilde ama şöyle bir şey var sokak çetelerini dövünce elimize ne geçiyor ne değişiyor anlamadım hala

şehir alıyorum hadi şehrim rahatlasın diyorum arka sokaga giriyorum 2-3 haydutları öldürdükten sonra üstüme ordu gibi geliyorlar ben 8-9 kişi adamlar 50-60 kişi agzımı bunumu kırıyorlar hani şehir lorduyuz ya şöyle haydutlar böyle dalacak gibi oldugunda arkadan 10-15 tane muhafız gelse siz kime artislik taslıyonuz deyip dalsa güzel olurdu lorduz ama az sözümüz geçmiyor muhafızlara tabi düz adam olsak neysede bide şu dialoglar falan artsa güzel olurdu zorlu savaş sonrasında böyle dostlar ile güzel bi sohbet veya aile ile güzel bir vakit geçiebilecek etkinlikler falan olsa güzel olurdu
Kesinlikle katılıyorum. Lord olduğumuz şehrin haydutlarını egale edebilecek bir takım yeni mekanikler olmalı.

Sahip olduğumuz köylerdeki görevleri yöneticilik vasfımızı kullanarak çözebiliyoruz. Bahsettiğiniz konuda düzenleme geleceğinin ufak bir tüyosu?

Back
Top Bottom