Şuanda Ne Yapıyorsunuz ?

Users who are viewing this thread

Bu konu önceden var mıydı tam olarak bilmiyorum fakat ben göremedim ve konuyu açıyorum. Lütfen konuyu düzgün kullanalım, ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır. (spam,küfür gibi şeyler.)

Laptop söküyorum. Toshiba Satellite A100-003. Ekran kartı arızalı onu onaracağım.

Sevinmek,üzülmek gibi şeyler formata uyan fiiller değil bence beyler.

Forum açılmış sonunda,i.y.y.y.g.'e bakıyorum.Okula gitmemiştim,kahvaltı yaptım forumdayım.

cornflakes di sanırım adı onu yiyerek surf yapıyorum işte birazdan dota lol falan takılıcam veya olmadı gta sa açar bisiklet hilesiyle binaların tepesine çıkarım :grin:

Combat arms eu'yu kurdum.Güncelleniliyor şuan.Birkaç kez güncellerken hata verdi.Bende hep tekrar denedim.Bu sefer ki hata vermiyecek galiba.

BioActive said:
Combat arms eu'yu kurdum.Güncelleniliyor şuan.Birkaç kez güncellerken hata verdi.Bende hep tekrar denedim.Bu sefer ki hata vermiyecek galiba.
Üstten üç alttan bir,rütbeleri böyle söylerdik.İlk kez oynuyorsan alışma sürecini geçirmek için ''Cabine Forever'' yani zombi modundan başla,biraz GP kas,silah kıyafet al.Sonra normal TD'gir.Combat'ın oyuncuları zorludur,geneli tecrübelidir,team oynayım dersen sıktırırlar yani.

Sewerus said:
BioActive said:
Üstten üç alttan bir,rütbeleri böyle söylerdik.İlk kez oynuyorsan alışma sürecini geçirmek için ''Cabine Forever'' yani zombi modundan başla,biraz GP kas,silah kıyafet al.Sonra normal TD'gir.Combat'ın oyuncuları zorludur,geneli tecrübelidir,team oynayım dersen sıktırırlar yani.
İlk kez oynamıyorum.Bi ara sebepsiz ban yiyince bırakmıştım.Belki de bir hata yaptım o yüzden banlandım bilemiyorum yani.Şu beyaz kupa rütbesi vardı ya hani hatta oyunda türk MuKQKQ vardı.Onun rütbesine gelmiştim en son.Sonra da ban yedim.

edit:Error code 60 diyor.Sen o hatanın çözümünü biliyor musun?

Eset Smart Secutiry Satın aldım yüklüyorum. İobit var ancak yetersiz. Anti-Spam Güvenlik Duvarı gibi özellikleri tam değil. Bilgisayarda hala güvenlik duvarını kapatan bir virüs var.

tlgklz said:
Eset Smart Secutiry Satın aldım yüklüyorum. İobit var ancak yetersiz. Anti-Spam Güvenlik Duvarı gibi özellikleri tam değil. Bilgisayarda hala güvenlik duvarını kapatan bir virüs var.

Virüs varsa sana tavsiyem bir format at ve ondan sonra eseti kur boşa uğraşma.  :wink:

Eseti yükleyemedim zaten. Gene Eylem Geri Alınıyor dedi.. Format atamak istemiyorum aslında cidden lazım. Şimdi onlarca Retro-İndie oyun, Programlarım, Resimler, Müzikler, Özeller, Hekırlıklar, Keyloggerdan gelenler ohoooo. Onları yedeklersem Tüm Bilgisayarı Yedeklemem gerekir. Tüm Bilgisayarı yedeklersem Virüste yedeklenir. Yani Format yok. Ancak yeni pc alırsam bir şeyler feda ederim.

tlgklz said:
Eseti yükleyemedim zaten. Gene Eylem Geri Alınıyor dedi.. Format atamak istemiyorum aslında cidden lazım. Şimdi onlarca Retro-İndie oyun, Programlarım, Resimler, Müzikler, Özeller, Hekırlıklar, Keyloggerdan gelenler ohoooo. Onları yedeklersem Tüm Bilgisayarı Yedeklemem gerekir. Tüm Bilgisayarı yedeklersem Virüste yedeklenir. Yani Format yok. Ancak yeni pc alırsam bir şeyler feda ederim.

Bütün yedeklerini diskinin D sine at ve format at, formattan sonra kesinlikle D yi açma ve ilk eseti kur ve aktif et ondan sonra huzur içinde dolanırsın pc inde.

Back
Top Bottom