Resolved Şehirlerde Refah ve Gıda Problemi

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.10
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

TurambarEC

Recruit

Az önce 1.5.10 Beta sürümünü yükledim. Bir yarım saat savaştıktan sonra şehrime dönünce bu manzara ile karşılaştım. 180 civarında Batanya Fian Şampiyonum vardı. Şimdi ise hiçbir köyü yağmalanmamış olan, ülkemin en merkezindeki şehrimin gıda ve refah seviyesi yok olmuş.
Edit: Sadece bu şehir için değil ülkemin hemen hemen bütün şehirlerinde durum aynı.

Last edited:
Konu geliştiricilerimize iletildi. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Raporladığınız için teşekkürler!

Merhaba. Görselini paylaştığınız şehirde kaydedilmiş bir save dosyasını upload.taleworlds.com a yükleyebilir misiniz? Dosyaya erişebilmem için, yükleme web sitesindeki açıklama kutusunda bu konunun bağlantısına yer vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Hatadan dolayı oyunu e1.5.9 sürümüne geri çevirdim ve e1.5.10'da herhangi bir kaydım bulunmuyor şuan için. Yeniden e1.5.10 kurup göndermemi ister misiniz?

Test ettiğimizde bir problemle karşılaşamadık ne yazık ki bu yüzden inceleyebilmek adına save dosyanıza ihtiyacımız var. Tekrar 1.5.10 sürümünde oynamaya başladığınız zaman aynı problemle karşılaşırsanız, save dosyanızı bize iletebilirsiniz.

İstenen bilgi 2 hafta içinde verilmediğinden, bu konu resolved olarak işaretlendi. Sorun devam ederse, lütfen bu konuyu güncelleyin. Teşekkürler.

Back
Top Bottom