Şehir suyunu Zehirleme

Users who are viewing this thread

cyprus2

Recruit
Arkadaşlar Kuşatma Esnasında Şehir Suyunu Zerihle Seçenegi Var ama Ben bir Türlü yapamadım Her defasında başaramadınız diyo bilen varmı Nasıl yapıldıgını ?

hem zehirlediğinde noluyor bende onu anlamdım bende başardı ama hiç bir şey olduğunu görmedim ne işe yarıyor zehirleme?

RideMyRocket said:
Fakat bildiğime göre yakalanırsan idam edilme ihtimalin var.

Evet yakalandım olduruldum surlaramı ne astılar falan yazdı oyundan attı sonra tekrar gırdım kaleyı kusatmadan oncekı en son kayıtı actı
Bu sefer dırek saldırdım zehırle mehırle ugrasmadan.

peki niye zehirlemeyi başaramıyoruz arkadaşlar? ben patlayıcılarla duvarıda yıkamıyorum ondada yeteneklerini gözünde fazla büyütmüşsün diyor :S

benim olsa olmazmı? benim mühendislik 6 ne patlayıcı yerleştirebiliyorum ne su zehirleyebiliyorum.o zaman taktiği arttırayım teşekkürler.

ya herkes idam ediliyor diyor ama beni idam etmediler yakaladılar tutsak düştüm herşeyimi aldılar kara zırh filan ortada donla kaldım gerçekçi olduğu için önceyede dönemiyorum riskli yani kendinize güvenmiyorsanız yapmayın

cyprus2 said:
Arkadaşlar Kuşatma Esnasında Şehir Suyunu Zerihle Seçenegi Var ama Ben bir Türlü yapamadım Her defasında başaramadınız diyo bilen varmı Nasıl yapıldıgını ?
Ne yedüğü belli olmayan şeylere tıklamanı tasiye etmem :smile: Mazallah idam midan diyolar.Yazık olur  :cry:

Ben de şehir suyunu bir türlü zehirleyemedim gerçekten nasıl yapılacak.Patlayıcılarla duvarı yıkmak için mühendisliğinin mutlaka 5 üzeri olması lazım 6-7 olursa yıkabiliyorsun.

Back
Top Bottom