Need More Info Şehir Garnizonu Azalıyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.6.0
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

TurambarEC

Recruit
Oyuna yeni gelen yerleşkelerdeki garnizon ücretlerini ayarlama sisteminde bir sıkıntı var sanırım. "Unlimited Wages" açık, "Auto Recruitment" kapalı olmasına rağmen garnizonlarıma kendi koyduğum kaliteli askerlerim her geçen gün yerleşkelerimi terk ederken, yapay zeka yerlerine daha az kalitedeki yerel askerleri koyuyor.

1.6.1'de lütfen bu sorun çözülebilir mi? Şehirlere ve kalelere koyduğum elit son seviye askerlerim garnizonu terk ediyor, yerlerini AI 1-2 seviye askerlerle dolduruyor. Sırf bu yüzden garnizona yüksek seviye askerler koyamıyorum.

dostum kaoses tweaks,unlimited garrison modunu kullanmanı öneririm. tweak modunu mod sıralamasında en yükseğe çek butterleb harmony felan onlar hariç.

forum sanki fransız forumu gibi kimse kimseye zerre kadar yardımcı olmuyor oyun yapımcıları dahil.

Modlar gelen güncellemeler ile oyunun yapısını bozduğu için hiçbir modu kullanmıyorum ama teşekkür ederim tavsiyen için.

Modlar gelen güncellemeler ile oyunun yapısını bozduğu için hiçbir modu kullanmıyorum ama teşekkür ederim tavsiyen için.
bu 2 mod oyunu bozmaz sürekli güncelleme alıyorlar. oyun çıktığından beri var olan modlar yani sıkıntı yaşamazssın.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Back
Top Bottom