ışid helikopter düşürme anı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Erozbey said:
İğrenç bir saldırı yapan yobazlar üzerinden edebiyat yapanlara gülenlerde en az onlar kadar yobazdır. Allah ıslah etsin sizi.
Ne alaka?Komiğimize gitti ve güldük.Herhalde burada neye gülüp gülmeyeceğimize karışmazsınız?Ayrıca bir insanı tanımadan yargılayanları da ıslah etmeli Allah.

Sultan Alparslan said:
Ne alaka?Komiğimize gitti ve güldük.Herhalde burada neye gülüp gülmeyeceğimize karışmazsınız?Ayrıca bir insanı tanımadan yargılayanları da ıslah etmeli Allah.

Günün birinde seninde ülkene saldırdıklarında uçağını, helikopterini, otobüsünü bombalayıp böyle dalga geçtiklerinde gül yine. Allah aşkına kahkaha at. Komik çünkü bunlar.

Biran Erozbey yaptı zannettim ama kendisi böyle vahim durumları komikliğe çevirmiyor

Erozbey said:
Sultan Alparslan said:

Günün birinde seninde ülkene saldırdıklarında uçağını, helikopterini, otobüsünü bombalayıp böyle dalga geçtiklerinde gül yine. Allah aşkına kahkaha at. Komik çünkü bunlar.
Küçük bir olayı öyle abartıyorsunuz ki sanki biz her zaman adam vuran,savaş yanlısı adamlarız.Neyse daha fazla tartışmak istemiyorum.Hadi iyi günler

Erozbey said:
Arkandayım.

berkyx said:
Kenpachi said:
Geberin. Başka ne diyeyim? Düpedüz vicdansızlık...

vicdandan bahsedip geberin demen pek ironik.
"Isid orgutu uyelerinin kendi kafalarinin kesildigini gorurken bu sefer kahkahayi ben atacagim" desem ironiklik ortadan kalkarmi? Oyle bir olayda vicdanim rahat cunku olenler masum degil.

berkyx said:
Kenpachi said:
Geberin. Başka ne diyeyim? Düpedüz vicdansızlık...

vicdandan bahsedip geberin demen pek ironik.

Seninde böyle saçma sapan bir konu açarken insan hayatına ne kadar değer verdiğin ortada al vicdanını kendine sakla.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom