İsyan ile ilgili bir soru

Users who are viewing this thread

antikatot

Recruit
Merhaba arkadaşlar, M&B son sürümü oynuyorum. Dustum Han'a yardım ederek Kergit Hanlığında isyan başlattım ve başarılı oldum. İsyan başarılı diye bir mesaj gördüm ve kırmızı olan ve üstünde Kergit Hanlığı İsyancıları yazan yerler tekrar eski rengi mora döndü. Sorum şu; Dustum Han benden ayrıldıktan sonra yanına gittiğimde bana bir görev vermiş gibi gözüküyor. Görevler sekmesinde de "Dustum Han kişisinin Kergit Hanlığı tacını elde etmesine yardım et." olarak gözüküyor. Ama bu görevi bitirdiğimi sanıyorum. Bug mı yoksa yapmayı unuttuğum birşey mi var? Şimdiden teşekkürler.

antikatot adlı arkadaşımızın sorusuna ek olarak ben de şunu soruyorum:

İsyan başarıyla tamamlandıktan sonra isyan süresince yapıların üzerinde "Kırmızı" renkte yazan "Kergit Hanlığı Asileri" ifadesi ve bu ifadenin rengi değişir mi? Değişirse nasıl değişir?

Örneğin: "Kırmızı" renkte yazan "Kergit Hanlığı Asileri" ifadesi tekrardan "Mor" renkte yazan "Kergit Hanlığı"na mı dönüşür? Yoksa yapıların üzerinde "Mor" renkte yazan "Kergit Hanlığı Asileri" ifadesi mi yer alır?

Görevi tamamlayamayacağım dedim -2 relation düştü başka birşey değişmedi. :grin: Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

O sorun bendede odlu leydi isolla ile svadya da devrim yaptım sonra isolladan ayrıldım daha sonra isolla ile karşılanşnca kral gibi değil de hala isyan için yandaş arayan biri gibiydi ve saldırmaya filan başladı bana her gördüğü yerde tekrar dediğini yapıp görevi alınca isolladan krallığı ele geçirmesi için yardım et görevini kendin yanıma çektiğim bi lord bana saldıramya başladı artık bütün lordlar saldırıyor ve hayatımda böyle büyük bir hata görmemiştm oyunun en büyük hatası budur bence

Kergit Hanlığı'nın paralı askeri konumundayken Dustum Han ile anlaşarak Kergit Hanlığı'na karşı bir isyan başlatmaya karar verdim ve bu amaçla önce Sancar Han'a ait olan Kergit Hanlığı'nın başkenti Tulga Şehri'ni ele geçirdim.

I.Durum: Şehri ele geçirdikten sonra bu şehri Dustum Han'a vermeyip kendime aldığımda ve bunun ardından isyandan vazgeçtiğimde "Kergit Hanlığı Asileri" ülkesinin hala Dustum Han tarafından yönetildiğini gördüm. Buradan "Dustum Han" karakterine baktığımda normal bir şekilde "Dustum Han" karakteri açıldı.

II.Durum: Buna karşın şehri ele geçirdikten sonra bu şehri Dustum Han'a verip isyandan vazgeçtiğimde ise "Kergit Hanlığı Asileri" ülkesinin hala Dustum Han tarafından yönetildiği gördüm. Fakat buradan "Dustum Han" karakterine baktığımda "Kral Graveth" karakteri açıldı.

Dustum Han ve Kral Graveth karakterlerine ait ekran görüntülerinin sağ taraflarında yer alan karakter listesine dikkat edilecek olursa listenin en başında birinci durumda Dustum Han karakteri yer alırken ikinci durumda Kral Graveth yer almaktadır.

Her iki durumda da handaki bir gezgine "Bir taht talibinin yerini öğrenmek istiyorum." ve "Yoldaşlarımdan birini arıyorum." sorularını sorduğumda Dustum Han'ın yeri hakkında herhangi bir bilgi alamadım. Oysa ki isyandan vazgeçtiğimizde isyan liderlerinin (burada Dustum Han karakteri) oyundan ayrılması ve oyunun menülerinde bağlantı olarak görülmemesi gerekmektedir. Bununla birlikte yukarıda belirttiğim ikinci durumdaki "Dustum Han" karakterine ait bağlantıdan "Kral Graveth" karakterinin açılmasının nedeni nedir?

dustum hanı biri falan esir almış olmasın ? dustum hanın düşmanlarının şehirlerine bi bak bence gezgin de bilmiyo ama o kral graveth işini hala çözemedim  :?:

İsyan başarılı oldu. Ülkenin ismi "Kergit Hanlığı" oldu ve başına (Dustum Han) geçti. İsyan sırasında maraşeldim isyan bittikten 1-2 gün sonra mareşelliği başkasına verdi Dustum Han ne yapabilirim? Benim isyan sırasında elde ettiğim toprak dışında yönetimde pek karım olmadı yani... Dustum Han kral oldu ben maraşel olamadım kısacası :cry:

İsyan başarılı oldu. Ülkenin ismi "Kergit Hanlığı" oldu ve başına (Dustum Han) geçti. İsyan sırasında maraşeldim isyan bittikten 1-2 gün sonra mareşelliği başkasına verdi Dustum Han ne yapabilirim? Benim isyan sırasında elde ettiğim toprak dışında yönetimde pek karım olmadı yani... Dustum Han kral oldu ben maraşel olamadım kısacası :cry:

Korkmaz55 said:

Bu bir hatadan ziyade Dustum Han'ın ibneliğiymiş gibi geldi bana  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Back
Top Bottom