İstiana Görevi

Users who are viewing this thread

hypones

Recruit
Arkadaşlar merhaba, oyunda yaşım 30 civarı istiana görevini baya ilerlettim güney imparatorluğundayım ve 2 şehrim var. İstiana'da imparatorluğu birleştirmeyi seçtim tek yapmam gereken bağımsız bir klan olmam gözüküyordu ve görevin süresi daha vardı fakat bağımsız klan olup kendi krallığımı kurduğumda istiana görevi başarısız sayılıyor. Yaştan kaynaklı düşünüp çok eski savelerimde denedim ama sorun yine aynı görev buglu sanırım ne yapabilirim? Bu save çöpe gitsin istemiyorum.

Yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar lütfen
En büyük yardımım şu olabilir; o görevi unut gitsin. En boş görev o. O görev olmadan da mis gibi krallık kurup oyununa devam edebilirsin. Görevin bi sonu yok. 10 yıl sonra başarısız olacak şekilde ayarlanmış gereksiz bir şey.

Gerçekten anlayamadım bir şey ya, Arzagosu yapmaya çalışıyorum Sturgiya şehrim var krallığın medeniyetini sturgiya yapıp tekrar deniyorum arzagos görev veriyor imparatorluğu zayıflat diye 2sn sonra görev süresi doldu diyor ve imkansız. Tüm save boşa gitmiş gibi...

Gerçekten anlayamadım bir şey ya, Arzagosu yapmaya çalışıyorum Sturgiya şehrim var krallığın medeniyetini sturgiya yapıp tekrar deniyorum arzagos görev veriyor imparatorluğu zayıflat diye 2sn sonra görev süresi doldu diyor ve imkansız. Tüm save boşa gitmiş gibi...
dostum cevap veriyorum dinlemiyorsun ki.. O görev henüz bi halta yaramıyor. Ben hiçbir oyunumda bir lorda "bilmem ne savaşını biliyor musunuz?" sorusunu sormadım. Umursama sarı görevleri yahu. Tamamen boş.

o görev bozuk. henüz oyun yapımcıları görevi tamamlamış değil. o sebepten ötürü yapamazsın. süre gelen askerleri keserek kendi askerlerini geliştirebilir ganimetten istifade edebilirsin. başka bir işe yaramıyor henüz görev. ha bi de sancağı verdiğin kral ile bir miktar ilişkin ilerliyor.

Back
Top Bottom