İsrail ordusu vs Türkiye ordusu

Savaşı Kim Kazanır

• Türkiye

Votes: 19 42.2%
  • İsrail

Votes: 26 57.8%

• Total voters
    45

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Evet beyler kim kazanır yorum olarakakta yazın Trolllere fırsat vermiyek. Mantıklı cevap yazın
çünkü bazenleri saçmasapan cevaplar geliyor.

Ben Türkiye diyorum.
Çünkü:Zaten Amerika vb... bizim gibi müttefikleri kaybetmekten korkuyolar.Ama israil in etrafı düşman dolu Hamas mı dersin İran mı dersin vb... O yüzden böyle cevap verdim sizinde cevap ve nedenlerinizi bekliyorum.

Alekna said:
İsrail dünyayı yönetiyor hala Türkiye kazanır diyorsun çok gereksiz bir konu olmuş
Türkiye'ye verdim ama değişmeyen gerçekler bunlar...

Kierra said:
Artık ordu gücüne bakmıyor savaşlar, olası bir savaş durumunda nükleer silahlar konuşur, ordu değil.
++++

Biz buraya bir santral kurduramadık. Adamlar santral bolluğunda boğulacaklar. Sonrada diyoruz Türkiyede çok aletterik kesiliyor :lol:

Kierra said:
Artık ordu gücüne bakmıyor savaşlar, olası bir savaş durumunda nükleer silahlar konuşur, ordu değil.

Ordu gücü olarak bakarsanda yenemeyiz İsrail demek Amerika demek Türkiyenin yanında kimse savaşmaz

Alekna said:
Kierra said:

Ordu gücü olarak bakarsanda yenemeyiz İsrail demek Amerika demek Türkiyenin yanında kimse savaşmaz
Tarafsızlık söz konusu olursa biz alırız diye tahmin ediyorum. Ama şuanki Politik ve ekonomik şartlarda bu imkansız.

WalkingSun said:
Alekna said:
Kierra said:

Tarafsızlık söz konusu olursa biz alırız diye tahmin ediyorum. Ama şuanki Politik ve ekonomik şartlarda bu imkansız.

Tarafsızlık olursa muhtemelen biz alırız çünkü nufusları bir hayli az ama bellide olmaz tabi

Adamların Nükleer bombası var biz hala tarafsızlıktan bahsediyoruz.:lol: Nüfusları az olsa bile karşı çıkamayız...

Alekna said:
WalkingSun said:
Alekna said:
Kierra said:

Tarafsızlık olursa muhtemelen biz alırız çünkü nufusları bir hayli az ama bellide olmaz tabi
Atom bombası olursa kaybederiz. Şöyle kanakan bir muharrebe olursa hayda hayda alırız.

WalkingSun said:
Atom bombası olursa kaybederiz. Şöyle kanakan bir muharrebe olursa hayda hayda alırız.
+1 Aynen öyle güzel açıklamıssın...

KidCudi said:
WalkingSun said:
+1 Aynen öyle güzel açıklamıssın...
[/quote]
Ek olarakda Şu santrel işini bi halledebilsek. En azından enerjimiz yerine gelir be :/

Kierra said:
Nükleer sadece bir tehdit unsuru, istediğin kadar Nükleer başlıklı füzen olsun, ordun yoksa sadece sürrealist bir tehdit olursun. Ayrıca KBRN birliği bunun için var, gerçi ülkemizde KBRN'ye çok özen ve dikkat gösterilmiyor ama olsun.

KidCudi said:
Adamların Nükleer bombası var biz hala tarafsızlıktan bahsediyoruz.:lol: Nüfusları az olsa bile karşı çıkamayız...

İşler sadece nükleer güçle bitimiyor eyer teke tek bir savaş olsa Türkiyenin kazanma ihtimali var zaten israilin arkasında diğer güçler olmasa israili şimdiye kadar yemişlerdi

Doğru düzgün balistik füzen bile yokken, heronlarını israilden alıyorken, kalifiye subayların içerideyken, ordun hallaç pamuğuna dönmüşken, bizi tarafsız bir savaşta Esad bile alır.

Hayallerde yaşamayın.

Edit: Yerli üretim tankını bu yılda daha yeni yapıyorken ve millete yazılımına kadar Türk diye yedirilen helikopter Türk İtalyan ortak yapımı motoru bile Rolls Royce bir helikopterken kısmını eklemeyi unutmuşum.

Sierra Maestra said:
Doğru düzgün balistik füzen bile yokken, heronlarını israilden alıyorken, kalifiye subayların içerideyken, ordun hallaç pamuğuna dönmüşken, bizi tarafsız bir savaşta Esad bile alır.

Hayallerde yaşamayın.

Esad alamaz ama şuanki şartlara göre standart güçteki herhangi bir ülke alır gibi gözüküyor çünkü Türkiyenin girdiği bir savaşta tüm dünya karşı tarafı tuttar bunu hepimiz biliyoruz

Kayra said:
Kierra said:
Nükleer sadece bir tehdit unsuru, istediğin kadar Nükleer başlıklı füzen olsun, ordun yoksa sadece sürrealist bir tehdit olursun. Ayrıca KBRN birliği bunun için var, gerçi ülkemizde KBRN'ye çok özen ve dikkat gösterilmiyor ama olsun.
Aynen bide artık nükleer füzelerin kullanımına izin verilmiyor.Dünyanın eko sistemi bozulacağı tahmin ediliyor...
Bu da ne demek herhangi bir nükleer füze kullanan devlet anında dış ilişkileri düşer zaten Amerika ortadoğu daki 2 köpeğinin birbirini yemesine izin vermez yani böyle bir savaşta pek uzun sürmez.Zaten artık Nükleer füzeler göstermelik duruyor.İsrail in diger Arap devletlerindende zarar alır l.Zaten 2014 ün güçlü Türkiyesi ile pek ters düşmek istiyolar gibi Recep Tayyip te İsraile ağır yükleniyo yani ne diyelim.
Bide tek tık ile uçmuyo o Nükleer Füzeler onun ayarlamaları yani hazırlığı 1,5 ayı buluyo tabi o zamana kadar oraya müdehale edilmezse.Bide Türkiye israil malzemeleri alıyomuş (muş) heron dışında ne alıyodu Türkiye Araşrırma yok  bişi yok hemen israil... Mavi marmara operasyonunda (Ağlayan) komandoları ile onlar bu topraklara zor girerler

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom