Resolved İptal. Modun yeni sürümünde türkçe yama vardır.

Users who are viewing this thread

Tuni

Recruit
Modun yeni sürümünde türkçe yama olduğu için iptal edilmiştir.

Last edited:
Öncelikle Herkese Selamlar Arkadaşlar En Başta Amatör Bir Çevirici Olduğumu Belirtmek İsterim,

Modları Gezerken '' Between Empires' Adında Çok Güzel Bir Mod Buldum Konusu da Çok İyi Baktım İngilizce Dedim Niye Türkçe Olmasın :smile:
Sonra Modu Çevirmeye Karar Verdim Ve Baş Kısımlarını Biraz Çevirdim. Diyalog Kısmının Tamamını Ve Metinleri ,Kısacası Elimden Geldiği Kadar Çevirmeyi Düsünüyorum. Çevirdiğim Kısımların Fotograflarini Koyabilirsem Koyacagım Önce Şunu Söylemeliyim ki Oyunun Metnini Çevirmek Çok Zor Çünkü Mod İngiliz Yapımı Ve Onlar İngilizce Klavye Kullandığı İçin ı-ü-ğ-ç-ş-ö gibi Harfler Yok Ve Çeviriden Çok Onlarla Uğraşıyorum ve Bu Harfler Yüzünden Yamada Bazı Hatalar Bile Olabilir.

Türk strateji, rpg, savaş oyunu Mount and Blades Warband oyununun 2020 yılında çıkan en iyi mod olan Between Empires modunu inceliyoruz. 19. yüzyılda geçen modda Osmanlı Devleti , Çarlık Rusya , Kaçarlar , İngilizler , Fransızlar , Alman devletleri, İtalyan devletleri vs. bulunuyor 1860 ı Anlatan bir Mod'dur.Türk strateji, rpg, savaş oyunu Mount and Blades Warband oyununun 2020 yılında çıkan en iyi modu'dur

[06.12.2021]GÜNCELLEME: Diyalogların %50'si Çevirildi. [Bazı Şehirlerin İsimleri Türkçe'ye Çevirildi. ve Menüde.]
[06.12.2021]GÜNCELLEME: Diyalogların %30'ı Çevirildi. [Gerçekci Çevirmeye Çalıştığım İçin uzun sürüyor.]
[06.12.2021]GÜNCELLEME: ÇEVİRİ GENEL DURUMU : %30

En kısa Zamanda Bitirmeye Çalışacağım Gelişmeler Sarfettiğimde Paylaşacağım

Discord:Tuni#0098 Bir sorununuz varsa Ulaşın.

Başarılar dilerim çeviri yolunda, önemli bir tavsiyem var çeviri fontunu değişirsen çok güzel olur.

Back
Top Bottom