İnternetten alışveriş yapılabilecek güvenilir siteler?

Users who are viewing this thread

Başlık gayet açıklayıcı oldu sanırım. İnternetten oyun dışında birşeyler alabileceğim güvenilir siteler arıyorum. Yerli-yabancı farkı gözetmiyorum ama kargo masrafını bana geçirip geçirmemesi daha önemli tabi ki. :wink:

Hepsiburada, gittigidiyor gibi yerlerde bazı usülsüzlükler oluyormuş diyorlar. Bunlar dışında güvenilir, kısa sürede teslim yapan, bol seçeneğin ve müşteri hizmetinin olduğu siteler-firmalar nelerdir, nereleri önerirsiniz?

Thranduil45 said:
Playstore var , TTnet'e ait.
Ubsilon Xeforian Cioss said:
oyun dışında

SwadishLegion said:
Olmayan sitelerdir.
Hayır, kredi kartımı çalmayacak, çok güvenilir çok süper siteler olsun istiyorum demedim ben. Yani dolandırıcılık olmayan, aldığını en fazla 3-4 güne kargoyla kapına kadar getiren siteler istiyorum.

Girebi said:
n11'i seviyorum ben. Bilgisayarı da, telefonu da 24 saat geçmeden teslim etmişlerdi.
Bakıyorum şimdi, bayağı çeşitli gibi. Fiyatları da uygunsa ilgilenebilirim. :smile:

D&R'ın internet sitesinden alıyorum kitap kulaklık vs. 50tl üstü kargo bedava D&R dan aldığım hiç bir şeye kargo ödemedim(eskiden 25 üstüydü çünkü) :smile: Markafoni'de belli olmuyo bazen bedava oluyor tabi belli şartlarda ama bana hep bindirdiler kargo parasını hiç denk getiremedim beleşe :/

http://www.telepanya.com/ var. Kulaklığımı almıştım. 6-7 lira kargo vardı. Perşembe sipariş verdiğim şey salı günü gelmişti. Hafta sonu dolayısıyla kargoya veremedik filan demişlerdi pazartesi vermişler salı günü elime ulaştı. Memnun kaldım genel anlamda.

Markafoni'den kıyafet gibi şeyler alıyor bizim arkadaşlar. Zannediyorum ki güvenilir olmasaydı almazlardı.

aMaX said:
D&R'ın internet sitesinden alıyorum kitap kulaklık vs. 50tl üstü kargo bedava D&R dan aldığım hiç bir şeye kargo ödemedim(eskiden 25 üstüydü çünkü) :smile: Markafoni'de belli olmuyo bazen bedava oluyor tabi belli şartlarda ama bana hep bindirdiler kargo parasını hiç denk getiremedim beleşe :/
D&R zaten favori mağazam. Ama internetten alışveriş yapmadım hiç. Daha çok tekstil veya ucuz ama işe yarar şeyler bakınıyorum. :smile:

Findecáno Amandil said:
http://www.telepanya.com/ var. Kulaklığımı almıştım. 6-7 lira kargo vardı. Perşembe sipariş verdiğim şey salı günü gelmişti. Hafta sonu dolayısıyla kargoya veremedik filan demişlerdi pazartesi vermişler salı günü elime ulaştı. Memnun kaldım genel anlamda.
Bayağı geniş bir imkan olanağı sunuyor n11 gibi. Dursun bir köşede. Fiyat karşılaştırması yaparken incelerim.

Castiello said:
Markafoni'den kıyafet gibi şeyler alıyor bizim arkadaşlar. Zannediyorum ki güvenilir olmasaydı almazlardı.
Temelde tshirt gibi birşeyler bakıyorum zaten. Tekstil ağırlıklıysa ona da bakayım şimdi bir.

Markafoni'de takip edersen bazen fiyatlar gayet uygun oluyor ama dediğim gibi ürünleri süreli koydukları için takip etmen gerekiyor. Her gün yeni başlayan kampanyalara bakman lazım.

Genelleme yapmayayım ama bu internetten alışverişlerde defolu , hasarlı mal gibi sorunlarda ortaya çıkabiliyor. Yinede güvendiğin sitelerden alışveriş yap derim.

SwadishLegion said:
Genelleme yapmayayım ama bu internetten alışverişlerde defolu , hasarlı mal gibi sorunlarda ortaya çıkabiliyor. Yinede güvendiğin sitelerden alışveriş yap derim.

Zaten onu yapmaya çalışıyor?

snowdrop said:
Amazon da iyidir.
Onu bilmeyen mi var? Ama yurtdışından geleceği ve fiyatları çok değişken olduğu için tercih etmiyorum. Dahası amazondan oyun almak için kaydı abd üzerinden yapmak gerekiyor. Yani adresimi türkiyeden veremem.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
snowdrop said:
Amazon da iyidir.
Onu bilmeyen mi var? Ama yurtdışından geleceği ve fiyatları çok değişken olduğu için tercih etmiyorum. Dahası amazondan oyun almak için kaydı abd üzerinden yapmak gerekiyor. Yani adresimi türkiyeden veremem.
İyi.

zazzle.com var, ben t-shirt yaptırmıştım kendime gelmişti sorunsuz. Merak ediyorum dersen resimleri de atabilirim.

ucuzkitapal.com sitesinden 4-5 defa kitap siparişi verdim hepsi sorunsuz 1-2 gün içinde geldi.Kitap için tavsiye ederim.

Dies Irae said:
zazzle.com var, ben t-shirt yaptırmıştım kendime gelmişti sorunsuz. Merak ediyorum dersen resimleri de atabilirim.
Açıkcası bu tarz birşey çok işime yarar. Detay varsa özelden gönderir misin?

EmrehaN said:
Pek çok siteye göre ucuz bir site "ucuzbudur.com" Geçen PS3 için GTA V sipariş ettim, pazartesi işlemi başlattım ve Çarşamba günü elime ulaştı. Fiyat olarak gayet uygun, bazı ürünlerde kapıda ödeme var, havale de yapabilirsin. Ama çok çeşitli midir, onu bilemiyorum. Benim işimi gayet iyi gördü.
Oyun dışında ucuz mu bari?

argon45 said:
Kullanmadım ama hızlıal var. Laptop araştırması yaptığım sıralarda bayağı bir alışveriş yapan vardı oradan, memnunlardı sanırım.
Elektronik için düşünmüyorum açıkcası.

Back
Top Bottom