İndirilebilir Mod Listesi-Çalıştırma Klavuzu(edit:03\04\2009)

Users who are viewing this thread

Niçin ayrı forumlarda açmışlar ki?Aynı forumda/sitede olursa daha kolay ulaşılmaz mı?

Velite said:
Niçin ayrı forumlarda açmışlar ki?Aynı forumda/sitede olursa daha kolay ulaşılmaz mı?

bunun benim de bilmediğim çok uzun bir hikayesi var. sanırım olay 1066 modunun paralı olmasıyla başlamıştı.

Daha önceden ve ya şimdi hangi modlar paralı söylebilir misin?Niye paralı yapıyorlar The Fourthen Age bile parasızken...

sadece 1066. armağan bey, mount and blade'in tanıtımı ve reklamını yaparlar diye bu modun yapımcılarıyla anlaştı. yalnız zaten mod için en son .751 versiyonu çıktı, pek fazla kimsenin aldığını zannetmiyorum. bir de paralı olması konusunda anlaştığı halde taleworlds forumlarında satılmasına göz yummadı, 1066 ekibi yeni forum açtı. diğer modçular da tepki olarak kendi forumlarını açtı ama o iki forumda da fazla olay olmuyor, çok az üyeleri var ve çoğu etkin değil.

Kizil Vaiz said:
The lombardia league modu'da paralıydı sanırım...

Değil. Modun adı Lombard Leagues bu arada ve closed beta. Sadece modun yapımcısının uygun gördüğü kişilere test amaçlı dağıtılıyordu, satılması söz konusu değil. Son durumu nedir bilmiyorum, uzun zamandır haber yok.

Kızıl Elma: Kostantiniyye'nin Surları 1453 ne zaman çıkaçak ya hemen çıksın bide villlage loord un 0.903 ü var mı????

Back
Top Bottom