İndirilebilir Mod Listesi-Çalıştırma Klavuzu(edit:03\04\2009)

Users who are viewing this thread

modu sorduğuna göre tld nin ne olduğunu anlayabilir.hem yüzüklerin efendisi üzerine kurulmuştu.adı da THE LAST DAYS di yüzüklerin efendisi değil.cüceler de yok bu arada

Yok yani ben diyorum ki orda yanlış reklam yapmış.''Yüzüklerin Efendisi Modu'' deselermiş daha iyi olurmuş

Beyler yeni silahlar şekil olarak yapabilen varmı + Ap si fazla olabilicek silahlar vede armor türü seçebilicek armor lar şimdi şeklini sevmedigim bi armor var diyelim ve sevdigim türün fazlasını verdigi için mecbur sevmedigim bi armor veya silah kullanıyorum.
demek istedigim tek el çift el veyada Bow armor da Fazla türden seçenek yok  :roll: güzel bişe cıkarında hayran kalalım beyler
bide şu köye dalanlar cok sık dalıyolar hangisine yetişicegimizi karıştırıyoz bir şehir den digerine gidene kadar ortalık karışıyo ayriyeten bizim KRAL ın ordusu az adam oluyo kale savaşlarında vede tarafı oldugum kişi'nin muharebe sırasında ordusu kagıt gibi yok oluyolar yani yandaşlarım ha var ha yok öyle her savaşı tek başıma geçiriyorum  :cry: şöyle artmo silah seçenegi cok olan dogru düzgün aşırı zorlanmadan yani aceleye fazla gelmeyen türden bişe olursa tam zaman geçirmelik bi oyun olur diye düşünüyorum.

Saygılarımla...      IRaiI

kurtadam said:
su assasin creed modunu dört gözle :shock: :shock: bekliyorum

Gereksiz bir mesaj...

IRaiI said:
Beyler yeni silahlar şekil olarak yapabilen varmı + Ap si fazla olabilicek silahlar vede armor türü seçebilicek armor lar şimdi şeklini sevmedigim bi armor var diyelim ve sevdigim türün fazlasını verdigi için mecbur sevmedigim bi armor veya silah kullanıyorum.
demek istedigim tek el çift el veyada Bow armor da Fazla türden seçenek yok  :roll: güzel bişe cıkarında hayran kalalım beyler
bide şu köye dalanlar cok sık dalıyolar hangisine yetişicegimizi karıştırıyoz bir şehir den digerine gidene kadar ortalık karışıyo ayriyeten bizim KRAL ın ordusu az adam oluyo kale savaşlarında vede tarafı oldugum kişi'nin muharebe sırasında ordusu kagıt gibi yok oluyolar yani yandaşlarım ha var ha yok öyle her savaşı tek başıma geçiriyorum  :cry: şöyle artmo silah seçenegi cok olan dogru düzgün aşırı zorlanmadan yani aceleye fazla gelmeyen türden bişe olursa tam zaman geçirmelik bi oyun olur diye düşünüyorum.

Saygılarımla...      IRaiI

Diyorsun ki şöyle bol silahlı bir mod istiyorum.Silahlar iyi de vursun.Armor da olsa tadından yenmez.

Ben sana şu adresi vereyim...

http://forums.taleworlds.com/index.php/board,77.0.html

Kerosima said:
O zaman neden gerekli görürsen dedin?
(sadece merak)
Mod 751 için, modun linki 1,5 aydır topic'imde ve imzamda. Eklenmesi hakkında talepte bulunmamıştım, ve incelik olarak da eklendiğini de görmedim. O zaman eklenmesini istemem için ricada bulunmam gerektiğini düşünerek gerekli görürsen dedim. Keşke hiç demeseymişim de. Yanlışlıkla kalp kırmış olabileceğimi düşünüyorum, lütfen bana kızmayın. Affedersiniz. :cry:

Empire Mod
Uyumlu Versiyon: 0.894
Bilgi:grin:iplomasi,ve savaş.Yeni şehirlerin eklendiği modda,aynı zamanda şehirleri kuşatabiliyoruzda...Köylere adamlarımızı yerleştirebiliyoruz.Aynı zamanda Yeni npcler ve hilelerde var...Aşağıda indirilmeyi bekliyor!!!

Arkadaşım yeni hileler falan demişsin burda..benmi yanlış anlıorum nerden bulucaz o hileleri..

soulstrike said:
Empire Mod
Uyumlu Versiyon: 0.894
Bilgi:grin:iplomasi,ve savaş.Yeni şehirlerin eklendiği modda,aynı zamanda şehirleri kuşatabiliyoruzda...Köylere adamlarımızı yerleştirebiliyoruz.Aynı zamanda Yeni npcler ve hilelerde var...Aşağıda indirilmeyi bekliyor!!!

Arkadaşım yeni hileler falan demişsin burda..benmi yanlış anlıorum nerden bulucaz o hileleri..

dostum o hilelerden birini ben buldum ctrl+f5 tusuna bastığında senin adamın otomatik dövüşmeye baslıyor

Back
Top Bottom