İmza - Avatar istek konusu

Users who are viewing this thread

yok abi usenmeyecegim ve forum oyunlarında erozbey'in, o avatarını puanladigim iletimi bulacağım. 10/10 vermiştim zamanında... hala öyle. forumda gördüğüm en sağlam avatarlardan. erozbey pp zengini olduğu için tabii... biz de çakma itleri pp yapalım...
muhafız gardasim da unutmamış aga bee :lol:

edit: ayrıca aylardır aynı şey için zırlıyorum..
The Young Wolf's Daddy said:
nereden geldiğini bilmediğim bir abla. gelecekten fırlamış gibi robotumsu bişi, ama elinde kalkan falan var gibi. ya tamam kötü değil ama gün geçtikçe Erozbey'in avatarlarının kalitesi düşüyor. bi ara bi abla vardı, hep o kalmalıydı. 7/10

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
Hoaydaa

foruma gerçekten yakışıyor, sağlam avatar. soylenecek söz yok. ama yeşil mavi mi olsaymış :razz: 9.5/10

edit 2: ulan be, ne zırlamışım harbi..
Ne demeli bu atletli abi için? Resme ilk bakıldığında adam dikkat çekiyor, sarışın kaslı masli olmasına rağmen sevimlilik katılmış. Bu resmi biraz daha çocuksu yapıyor, resim daha şeker oluyor. Sakalını sevdim abinin, o sarı saçlar sanki Amsterdam'daki bir buğday tarlasını anımsatıyor. O saçlara giren küçük bir şey kendini buğday tarlasında gibi hissedebilir. Küçük kız ise çok tatlı, minik Lisa'ya benziyor. Gözleri okyanusta kaybolmuş bir inci gibi. Amca kızı kucaklasa kız ölecekmiş gibi olsa da güzel kare. Ancak eski ppleriniz daha iyidi, tabi ki eski pplerinizin iyi olması şimdikinin kötü olması için bir sebep değil. Bu da iyi. 8/10
eski ppden kasıt o abla yine..

edit 3: arkadaş, ne kanayan yaraymis..
Eski miss gibi avatardan nasıl bu hatuna geçtiniz anlamıyorum. pek tipi hoş değil, 5/10. Ayrıca sağa kaymış gibi hafif.
mis gibi avatar kasıtı, yine o abla..

edit 4: allah belamı versin. insan o bu kadar beğendiği bi avatarı uzun uzun anlatır. ben uzun uzun anlattım diye hatırlıyordum.
~Mikail said:
Resim çok azcık daha solda olabilseymiş iyi olurmuş ama bu hali de güzel. 10/10
Ekstra olarak forumda gördüğüm en güzel pp lerden.
ben şimdi bu boş iletim üzerinden nasıl yola çıkayım yav? :facepalm:
umarım mikail'in yorumundan anlamıştır erozbey..

Kızı buldum. Tabi benim dokunmalarım vardı.

mirco-cabbia-sciamano240-lux-3-square-rido.jpg

The White Wolf said:
Ya böyle başında taç gibi bişi vardı sanki. Sarışın beyaz tenliydi. Kızın kim olduğunu bilmiyorum. Çizim gibi bir şeydi oyundan vs. alınmış olabilir. Brian'a yaptığın gibi ince bir çerçeve vardı.
Bak çerçeve hariç her şeyi tutturmuşum. :grin: Bir de açık sarı saçlıymış işte.

Avatarlık fotoğraflar bulabileceğim siteleri yazarmsnız. Ben pek bilmiyorum da. Çizim üzerine olanlar olur , tarihi fotoğrafları depolayan olur vb. Sizin kullandıklarınızdan yazarmsınız.

PubliusCornelius ScipioAnatolius said:
Avatarlık fotoğraflar bulabileceğim siteleri yazarmsnız. Ben pek bilmiyorum da. Çizim üzerine olanlar olur , tarihi fotoğrafları depolayan olur vb. Sizin kullandıklarınızdan yazarmsınız.
Bence şuanki avatarın gayet iyi.
210-2105400_solaire-png-solaire-praise-the-sun.png

Bir şey düşünüp onun çizimini googledan aramak daha mantıklı.. Öbür türlü tumblr, pinterest ve en güzeli Deviant Art uygun..

Back
Top Bottom