İmza - Avatar istek konusu

Users who are viewing this thread

Cenrisfrid said:
Sir Rivenal said:
'Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese "terörist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir.

Hayır, elinde AK47 olan kafasında bere olan herkes terörist olmak zorunda değil. Örnek olarak:

tumblr_mz92tlcH5v1s8kz63o2_1280.jpg

02-Huntsmen-Corps-Danish-Special-Forces-934x.jpg

Avatarımdaki resim ise İrlanda Cumhuriyet Ordusu'ndan birine ait, ( En azından resmi aldığım kaynakta böyle geçiyor ) yani AK47 ve Kar maskesi insanları terörist yapmaz, ayrıca terörist dediğin insanlarında kime göre neye göre terörist olduğunu bir düşünmen gerek.
Evet zaten ellerinde AK-47 var ve Kar Maskesi takıyorlar. Terörist olup olmadığını söylemedim ben yazdıklarımı oku önce.

Cenrisfrid said:
Sir Rivenal said:
'Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese "terörist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir.

Hayır, elinde AK47 olan kafasında bere olan herkes terörist olmak zorunda değil. Örnek olarak:

tumblr_mz92tlcH5v1s8kz63o2_1280.jpg

02-Huntsmen-Corps-Danish-Special-Forces-934x.jpg

Avatarımdaki resim ise İrlanda Cumhuriyet Ordusu'ndan birine ait, ( En azından resmi aldığım kaynakta böyle geçiyor ) yani AK47 ve Kar maskesi insanları terörist yapmaz, ayrıca terörist dediğin insanlarında kime göre neye göre terörist olduğunu bir düşünmen gerek.

Neyse konusu burası değil.
HEWAL DETECTED

TURKISH said:
Yazi ile saydamlik please..

angelina-jolie-wallpapers.jpg
Buyur. bazı değişikliklerde yapabiliriz. Yazı biraz sıkıntı verdi ama hallettim :smile:
REo6XZ.png

Flecha said:
1-aslan-julie-l-hoddinott.jpg

aslan-1-by-shahin[55759].jpg

Şu ikisini yapabilicek var mı ? Hangisi daha güzel durursa onu kullanıcam da :razz:.
Berk buda senin aslanı daha da düzelticektim fakat şu tülleri bozulmasın diye daha ellemedim

mq18PP.png
AZ5YgQ.png

Belki yapamamış olabilirim. Umarım beğenirsiniz.

Oğuzhan said:
Biraz paintnet ya da ps ogrenseniz programi actiktan sonra 15 saniyelik is
X6xqDzk.png

Kaç yıldır PaintNET kullanıyorum, saydamlaştırma denen özelliği bulamadım. o_O Nerede acaba?

Arkadaşlar göz yanıltıcı , kafa karıştırıcı , ilginç bir avatar istiyorum ya da ne bilim sol anahtarı gibi ilginç semboller veya kara kalem çalışması gibi bir şeyler de olabilir ya da 3d kara kalem çalışmaları ya da sizden gelen öneriler (bu güzel olur  bu kötü felan) vs vs vs ... Yardımcı olabilir misiniz ?

Back
Top Bottom