İmza - Avatar istek konusu

Users who are viewing this thread

Lt.Ghost said:
Sağdan soldan. Mesela. Skype'ın 5-6 adet değişik şekilde simgesi var. Bunları bulabildiğim her PC'nin veritabanından çaldım. HP'nin özel simgeleri falanda var içinde. Yaklaşık 2500 tanesi 10'ar 15'er indirdiğim simgeler. Bi' ara Pes2013  Modlarım için kullanıyordum. İşine yararsa ne mutlu bana.
Bir yerden indirip kendin tekrar mı upload ettin ?

Yo. Şöyle. Mesela sen 15-20 tane simgeyi upload ettin. Sonra ben onları alıp kendi arşivime koydum. Sonra sayıları artınca uploadladım. Ayrıca 6000 simgeden sadece 1000 tanesini biliyorum. Gerisini indirip arşive koydum. Hiç bakmadım bile.

ongNXR.jpg

saydamlastirir mısınız simdiden tesekkurler

Oğuzhan said:
Biraz paintnet ya da ps ogrenseniz programi actiktan sonra 15 saniyelik is
X6xqDzk.png

Paintnet'de arkaplana tıklayıp delete yapınca siliniyor değil mi ? Ben sadece beyazlar için yapabiliyorum onu.

Bir süredir hazırladığım avatarları bir araya topladım, kullanmak isteyen olursa izin almadan kullanabilir. ( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada "Okült resimleri avatar yapmış kesin satanist" tarzı aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )

YjfMKSD.png
0a7L6pP.png
7JBKpKN.png

kQ3AHm3.png
jbVmSvD.gif

bdpBLyy.png
WrqtKeT.png
6GfgsDY.png

ETfahNZ.png
0XivbVO.png
OJNrwoe.png

ZHMrc51.png
f11RcFh.png
UEUqfiY.png

sAYa0c2.png
S2fG2ob.png
pQgw7xv.png

zLAlKnJ.png
JZ3y5cI.png
YRpiiJw.png

mmuJUJU.png
VXYqlsk.png
PxskIAX.png

hi3aVvc.png
nunHjfN.png
8H0giN3.png

MaT6Ykh.png
o7Nf3yI.png
dhNYQVb.png

YZRmCuZ.png
PX8oSc1.png

5YAZeYY.png
ZsUTAGI.png
nPGxpiW.png

8g8v8kE.png
jSH98Ev.png

file.php
zXv7Af6.png
GC1V42C.png

6FVBSqR.png
VljMjsE.png

xSram9F.png

8qX4ky0.png
mpB8nst.png
muYgE1e.png

uVaJtYS.png
pkxNqOw.png
jLxrY4h.png
d611GHe.png
njG4FbG.png
Rk1VbJu.png

UTzLqUI.png
IUz87YR.png
b49v7xW.png

aIsE6nw.png
sSdmbLv.png
saMrIlW.png

gEWEwIF.png
YLZKKIQ.png
TKnoqZ9.png
821Hrpn.png
CPxQfSx.png
gvSrZGV.png

7HmQC4S.png
b5xtZYq.png
5hLhnI7.png

y91kCii.png
opLT5QH.png
j6UvD73.png

z0zwJf8.png
XhINzW1.png

Cenrisfrid said:
( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada " aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )
Profil resimlerin de sanki ayıcıklar , kalpler , çiçekler , böcekler var da. ''Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese törerist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir. Bunlar insanı aptal yapmaz. Aptal yorum yapan kişi de yapmaz.Ayrıca paylaştıklarının çoğunu Dombra paylaştı.

Cenrisfrid said:
Bir süredir hazırladığım avatarları bir araya topladım, kullanmak isteyen olursa izin almadan kullanabilir. ( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada "Okült resimleri avatar yapmış kesin satanist" tarzı aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )

Kardeşim anladık çok iyi anarşistsin bunları böyle gözümüze gözümüze sok taam mı :sad:

Sir Rivenal said:
'Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese "terörist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir.

Hayır, elinde AK47 olan kafasında bere olan herkes terörist olmak zorunda değil. Örnek olarak:

tumblr_mz92tlcH5v1s8kz63o2_1280.jpg

02-Huntsmen-Corps-Danish-Special-Forces-934x.jpg

Avatarımdaki resim ise İrlanda Cumhuriyet Ordusu'ndan birine ait, ( En azından resmi aldığım kaynakta böyle geçiyor ) yani AK47 ve Kar maskesi insanları terörist yapmaz, ayrıca terörist dediğin insanlarında kime göre neye göre terörist olduğunu bir düşünmen gerek.

Neyse konusu burası değil.

Back
Top Bottom