İmza - Avatar istek konusu

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Kimmer

Lt.Ghost said:
Sağdan soldan. Mesela. Skype'ın 5-6 adet değişik şekilde simgesi var. Bunları bulabildiğim her PC'nin veritabanından çaldım. HP'nin özel simgeleri falanda var içinde. Yaklaşık 2500 tanesi 10'ar 15'er indirdiğim simgeler. Bi' ara Pes2013  Modlarım için kullanıyordum. İşine yararsa ne mutlu bana.
Bir yerden indirip kendin tekrar mı upload ettin ?

Solskjaer

Grandmaster Knight
WBNW
Best answers
0
Yo. Şöyle. Mesela sen 15-20 tane simgeyi upload ettin. Sonra ben onları alıp kendi arşivime koydum. Sonra sayıları artınca uploadladım. Ayrıca 6000 simgeden sadece 1000 tanesini biliyorum. Gerisini indirip arşive koydum. Hiç bakmadım bile.

Klai

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Best answers
0
Oğuzhan said:
Biraz paintnet ya da ps ogrenseniz programi actiktan sonra 15 saniyelik is
Paintnet'de arkaplana tıklayıp delete yapınca siliniyor değil mi ? Ben sadece beyazlar için yapabiliyorum onu.

Cenrisferth

Bir süredir hazırladığım avatarları bir araya topladım, kullanmak isteyen olursa izin almadan kullanabilir. ( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada "Okült resimleri avatar yapmış kesin satanist" tarzı aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )

Sir Rivenal

Grandmaster Knight
WBWF&SM&BVCNW
Best answers
0
Cenrisfrid said:
( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada " aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )
Profil resimlerin de sanki ayıcıklar , kalpler , çiçekler , böcekler var da. ''Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese törerist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir. Bunlar insanı aptal yapmaz. Aptal yorum yapan kişi de yapmaz.Ayrıca paylaştıklarının çoğunu Dombra paylaştı.

Tezekyalayan

Cenrisfrid said:
Bir süredir hazırladığım avatarları bir araya topladım, kullanmak isteyen olursa izin almadan kullanabilir. ( Umuyorum diğer konularda olduğu gibi "AK47" li adam resimleri var terör sempatizanımısın?" yada "Okült resimleri avatar yapmış kesin satanist" tarzı aptal yorumlar atmaz "bağzı" arkadaşlar. )
Kardeşim anladık çok iyi anarşistsin bunları böyle gözümüze gözümüze sok taam mı :sad:

Cenrisferth

Sir Rivenal said:
'Kafasında kar beresi elinde ak-47 olan herkese "terörist mi acaba?'' gözüyle bakılabilir.
Hayır, elinde AK47 olan kafasında bere olan herkes terörist olmak zorunda değil. Örnek olarak:

Avatarımdaki resim ise İrlanda Cumhuriyet Ordusu'ndan birine ait, ( En azından resmi aldığım kaynakta böyle geçiyor ) yani AK47 ve Kar maskesi insanları terörist yapmaz, ayrıca terörist dediğin insanlarında kime göre neye göre terörist olduğunu bir düşünmen gerek.

Neyse konusu burası değil.