İmparatorluk birleştirilebiliyor mu?

Users who are viewing this thread

Kendimiz imparatorluk tarafını destekleyen bir krallık kursak veya son imparatorun sancağını 3 imparatorluk ardılından birine versek imparatorluğun birleştirilebilmesi mümkün mü acaba? Hiç o kadar ilerleyen oldu mu arkadaşlar?
Her güncellemeden sonra yeni oyuna başladığım için 3-4 yıldan fazla oynayamadım yaklaşık 20 oyunumda :sad:

Kendimiz imparatorluk tarafını destekleyen bir krallık kursak veya son imparatorun sancağını 3 imparatorluk ardılından birine versek imparatorluğun birleştirilebilmesi mümkün mü acaba? Hiç o kadar ilerleyen oldu mu arkadaşlar?
Kimseyi birleştiremiyorsun. O görev de bir işe yaramıyor. Çok merak ediyorsan hileyle oyun içi 1 yılda tamamlarsın o görevi. Krala veriyorsun sancağı "teşkürler" diyo ve koskoca ana görev bundan ibaret.

ingilizce okuduğumu anlayacak kadar biliyorum. Konsolu açıp "campaign.a" yazıp tüm komutları tek tek okuyarak ne iş yaptığını öğrendim. sonra "campaign.e" ve "campaign.i" yazarak başka komutlar var mı diye kontrol ettim. Bu şekilde çok daha etkili öğrenirsin kodları.

konsol komutlarında nam veren hile var mı?
konsol komutlarına "campaign.add_renown_to_clan 9999" yazarsanız klanınız son seviye olacak. "campaign.add_influence 999" yazarsanız 999 nüfuz verecek. "campaign.give_settlement_to_player x" yazarsanız x yerine yazdığınız şehir sizin olacak. Çok fazla komut var isterseniz tek tek inceleyin.

Ayrıca bir kodun nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız sonuna help yazabilirsiniz. Örneğin "campaign.add_focus_points_to_hero help"

Teşekkür ederim
Bugün bir daha başlayacağım bir kaç mod indirdim insanlar çalışmıyor dedi ama bende çalıştı şu export import modu. Kendime 50 can ekledim yoldaşlarıma da 200 er demircilik onun için indirmiştim güzel oldu. Tabi afedersin oyunun bokunu çıkartana kadar da özellik ekleyebilirsin ama ne kadar güzel olur orası ayrı

Her güncellemeden sonra yeni oyuna başladığım için 3-4 yıldan fazla oynayamadım yaklaşık 20 oyunumda :sad:

Bir arkadaş forumda " Mod'suz ve Cheat'sız tüm Kalradia nasıl ele geçirilir ? " Başlığı altında ticaret yolu ile yaptığı bilgilendirmeler içerisinde yazmıştı. İmparatorluk dışı krallıkları bitirince otomatik olarak sana katılıyorlardı. O yazıdan istifade edip bir yeni başlangıçta ben yapmıştım. Benimde yorumlarıma rastlayabilirsin. Yeni yaptığım başlangıç ile alakalı olarak en son yapılan yorumu yazmıştım.

Back
Top Bottom